iOs 8.3

Geçtiğimiz haftalarda ikinci kez iOs 8.3 betasını yayınlan Apple, yeni bir güncelleme ile karşımıza çıktı. OTA olarak sunulan güncellemenin 3. versiyonu iOs 8.3 kesin olarak yayınlandı. Güncelleme ile detaylar ve merak edilen bir çok özellik de gün yüzüne çıkmış oldu.Kısa bir süre önce Apple’ın mobil işletim sürümü olan iOs için yapılan güncellemede iPhone, iPad ve iPod Touch için üçüncü parti iOs 8.3 yayınlandı.

iOs 8.3’ün dikkat çeken yönleri neler.

Önceki beta sürümü ile kullanıcılarına bir çok özellik getiren ve dikkat çeken Apple 3. iOs 8.3 güncellemesi ile, yeni emojilerin yanında CarPlay bağlatısı ve Apple Pay  hakkında bir çok özelliğinide kullanıcılarına sundu. Yapılan güncellemenin ardından en çok dikkat çeken özellik ise ülkemizde iOs platformunu kullanan müşterilerine Türkçe Siri özelliğini de güncellemesi oldu.

iPhone 7’nin Muhtemel Özellikleri Duyuruldu

iOs Beta

iPhone ve diğer modellerinde bulunan Siri özelliğinin dil desteği olmamasından yakınan kullanıcılara, artık Türkçe dil desteği sağlamasının yanı sıra iOs 8.3 güncellemesi ile sesli asistan özelliğinden herkes yararlana bilecek.

Yayınlanan güncellemenin yanı sıra, bir çok hata ve iyileştirmelere gidilmesi iOs 8.3’ü tereddüt etmeden indirebilmenize olanak sağlıyor. iOs 8.3 güncellemesinin ardından geçtiğimiz günlerde piyasa sürdüğü ve fiyatlarıyla eleştiri oklarını maruz kalan Apple, bu güncelleme ile Apple Watch uygulamasını da iOs kullanıcılarını an itibariyle sunmuş durumda.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here