İOS 8.3 Beta Sürüm Güncellemesiyle Gelen Yenilik

Apple’ın İOS işletim sistemine sahip akıllı cihazları için geliştirdiği 8.3 beta sürümü yakın bir zamanda duyurulmuştu. Bunun akabinde ise İOS 8.3 beta sürüm için ufak bir güncelleme de piyasaya sunuldu.

İOS işletim sistemine sahip kullanıcıların yeni sürüm ve beraberinde getirdiği güncelleme ile ne gibi bir yeniliklerle karşı karşıya kalacak diye beklentileriniz olabilir. Fakat bu beklentilerinizi büyütmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sizler için çok büyük bir hayal kırıklığı olabilir. Gelen güncelleme sadece tek bir yenilikten ibaret kalmış gözüküyor. Yeni günler neler gösterir bilemem ama bu yenilikte kolaylık sağlamıyor değil.

Lafı çok fazla uzattığımı düşünerek sizlere İOS işletim sisteminin 8.3 beta sürümüyle birlikte gelen yeni güncelleme ile yeni özelliği sizlere aktarıyorum. Yeni özellik App Store platformu üzerinden yapılan ücretsiz download işlemleri için artık sizlere parola sorulmayacak. Peki bu nasıl olacak? Derseniz…

iPhone 4s ve 5 kullanıcıları iOS 9.1’i kullanmalı. iOS 9.1 ne zaman çıkacak

Sizler iTune ve App Store platformunu kullandığınızı varsayarsak, Ayarlar sayfasını tıkladığınızda karşınıza çıkabilecek seçeneklerden adımı takip ederek parola sor özelliğini deaktif (pasif) edebilirsiniz.

Beta Sürümü olduğunu düşünürsek acaba İOS 8.3 Final Sürümü gelecek mi? Gelecek ise yenilikler sunabilecek mi? Hepsini sizler gibi bizler de merakla bekliyoruz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here