Abone Ol
Abone Ol
Ana Sayfa Mobil Uygulamalar iOS ve Android için En İyi Kalori Sayacı Uygulamalar

iOS ve Android için En İyi Kalori Sayacı Uygulamalar

Sağlık bir vücuda kavuşup formda kalmak için kalorilerinizi takip edebileceğiniz en iyi uygulamaları bir araya getirdik....

-

Kaç kalori aldığınızı, ne kadar kalori yaktığınızı izlemek için yollar arıyorsanız, o zaman akıllı telefonunuzda en iyi Kalori Sayacı Uygulamalar imdadınıza yetişecek. Hem Android hem de iOS kullanarak akıllı telefonunuzu kullanarak bunu yapabileceğinizi bilmek sizi mutlu edecektir.

Ne kadar kalori aldığınızı takip etmek işe yarayabilir, özellikle biraz kilo vermeye çalışıyorsanız veya fazlalık yağlardan kurtulmak istiyorsanız. Sonuçta yediklerinize dikkat etmek ve küçük egzersizlerle bunu yapmanız mümkün.

Android cihazlar için Google Play mağazasında ve iOS cihazlar için Apple App mağazasında bulunan birçok kalori sayacı uygulaması bulunmaktadır. Kalori alımınızı takip etmek için indirmeyi ve kullanmayı düşünmeniz gereken en iyi kalori sayacı uygulamalarını bir araya getirdik.

2019 Yılının En İyi Kalori Sayacı Uygulamaları

1. MyFitnessPal

Adından da anlaşılacağı gibi MyFitnessPal uygulaması bir fitness uygulaması ve muhtemelen en iyi Kalori Sayacı Uygulamalarından biridir. Uygulama, kilo vermek, forma girmek, sağlıklı olmak, yeme alışkanlıklarınızı değiştirmek veya sadece yeni bir diyet başlatmak için kalorilerinizi takip etmenize yardımcı olur.

iOS ve Android için En İyi Kalori Sayıcı Uygulamalar

Kalori alımınızı izlemek istemenizin sebebi ne olursa olsun, MyFitnessPal size geniş bir kapsam sunar. Aynı zamanda, her öğünde yediğiniz besinleri ve mutfaklar da dahil olmak üzere, veritabanlarında 11 milyondan fazla gıda ile eşleştirilen barkodu tarayarak izleyebilir.

Uygulamayı, kilo almak, kilo vermek veya sadece kilonuzu korumak gibi bir hedefe ulaşmak için kullanabilirsiniz. Kalori alımınızı takip etmekle ilgili olan her şey, MyFitnessPal sizin forma girme uygulamanızdır.

Play Store’dan İndir | App Store’dan İndir

2. Calorie Counter & Diet Tracker

Spark People tarafından geliştirilen Calorie Counter & Diet Tracker, genel diyet yanı sıra kalori alımını takip etmek için kullanabileceğiniz bir başka ücretsiz Kalori Sayacı uygulaması. Diğer kalori sayacı uygulamalarında olduğu gibi, aldığınız ürünlerin barkodlarını okutarak, kaç kalori getirdiğini görebilirsiniz.

iOS ve Android için En İyi Kalori Sayıcı Uygulamalar

Uygulama ayrıca Apple Watch ve Fitbit gibi bazı fitness izleme cihazları ile verileri senkronize de ediyor. Uygulama ücretsiz indirmek ve kullanmak için ücretsizdir, ancak detaylı kalori tablosu için,  4,99 $ ödemeniz gerekiyor.

Play Store’dan İndir | App Store’dan İndir

3. MyNetDiary

MyNetDiary sadece bir Kalori Sayacı uygulamasından daha fazlasıdır, uygulama sizi ideal kilonuza yönlendiren özelliklere sahip bir spor hocasıdır. Sizlere otopilotluk yaparak, ideal kilonuza yönlendirmeyi amaç etmiştir. Ayrıca, kilo almak veya vermek istemenize bağlı olarak deneyebileceğiniz muhtemel tarifleri de önerir.

iOS ve Android için En İyi Kalori Sayıcı Uygulamalar

Diğer birçok Kalori uygulaması veya fitness uygulaması gibi, egzersiz rutininizi bir kilo kaybı ilerlemesini izlemek için bir spor bandına bağlayabilirsiniz. Barkod özelliği ile tarama, kütüphanelerinde birçok ürünle birlikte sizleri bekliyor. Premium abonelik, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak bazı ek özelliklerle birlikte gelen aylık 8.99 Dolardır.

Play Store’dan İndir | App Store’dan İndir

4. Simple Diet Diary

Simple Diet Diary tam olarak isminin söylediklerini yapar, daha fazlasını değil. Yani tam olarak basitlik söz konusu. Uygulama, kullanıcıların kalorilerini izleyebilmeleri için yiyecek ve kalori alımlarını kolayca girmelerini sağlar. Ayrıca, uygulamadaki her şeyi çok iyi ayrıntılandıran çok geniş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

iOS ve Android için En İyi Kalori Sayıcı Uygulamalar

Bu uygulama hakkında en çok sevilen şey burada birçok özellik yerine oldukça basit olmasıdır. Sadece diyetinizi takip etmeye odaklanır ve bunu çok iyi yapar. Tabii ki, uygulama indirmek ve kullanmak ücretsizdir, eğer siyah temayı istiyorsanız o zaman 7 $ ödemeniz gerekir.

Play Store’dan İndir

5. Cronometer

Cronometer, her türlü diyet planı için geliştirilmiş bir kalori sayacı ve diyet takip uygulamasıdır. Aynı zamanda, uygulamanın kullanımını daha eğlenceli hale getiren arayüz ile farklı yönleriyle eşleşen çok hoş renkleri var.

iOS ve Android için En İyi Kalori Sayıcı Uygulamalar

Kalori alımınızı hesaplayabilmenizin yanı sıra, hangi diyetle beslenmeniz gerektiğini bilmek için makro hesap makinesini de kullanabilirsiniz. Diğer şeylerin yanı sıra uygulamayı kullanarak BMI (Vücut Kitle İndeksi) ve BMR’yi de hesaplayabilirsiniz. Yeni diyet planları denemek istiyorsanız, o zaman kesinlikle bu uygulamayı kontrol etmelisiniz.

Play Store’dan İndir | App Store’dan İndir

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Xbox One’dan Oyun Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Xbox One'da oyun paylaşımının nasıl yapıldığını bilmek ister misiniz? O zaman doğru sayfaya geldiniz. Arkadaşlarınıza ve ailenize fiziksel  Xbox One oyunları vermek...

En İyi AirPod Alternatifi Kulaklıklar – Temmuz 2020

2020'nin en iyi kablosuz kulaklıkları, hareket halindeyken müzik dinlemeyi her zamankinden daha kolay kılıyor. İster evde olun, ister dışarıda spor yaparken, kitap...

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Veriyor!

Türk Telekom 10 GB hediye internet kampanyası başlattı. Yalnızca Efsane Tarifeler kullanıcılarının yararlanabileceği kampanya, müşterilere her hafta bedava internet dağıtacak. Yılın sonuna...

Bugün Koronavirüse 1.008 Kişi Yakalandı, 1.049 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 14 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 992 kişinin COVID-19 testinin...

Öğrenciler İçin En İyi Bilgisayarlar 2020

Derslerin online olarak yapıldığı bugünlerde, veliler çocukları için en iyi bilgisayarı bulma arayışına girdiler. Türkiye'nin ve dünyanın içinde bulunduğu pandemiden dolayı, ekonomik...