ipad mini 3-7

Amerikalı teknoloji devi Apple‘ın teknoloji de ki başarı adımlarıı yeni modelleri ile tırmanışının yanı sıra, iPad mini isimli üretmiş olduğu tablet modeli büyük bir indirime girerek, kullanıcılara sunuldu. Hepsiburada.com’da gerçekleşen iPad mini indirimi, meraklı kullanıcıları oldukça sevindirdi. iPad ile tablet piyasasının oluşmasını sağlayan, buna önderlik eden Amerikalı şirket Apple, iPad modelinin ufak versiyonunu da çıkartarak çeşitliliği artırmış olmuştu. Ufaklığı ve hafifliği ile kolay bir şekilde taşınabilir olan iPad mini, Hepsiburada.com tarafından gün teklifi olarak kullanıcılara oldukça uygun fiyattan satışa sunulmuş durumda.

Kampanya ürünü olan Apple iPad mini 16 GB Uzay grisi modelini 899 TL normal fiyatı yerine kampanya ile sadece 599 TL’ye alabilmeniz mümkündür. Satın alacağınız iPad mini 2 yıl Apple Türkiye garantili olup, kullanıcıların bu konuda korku yaşamamasını belirtmeliyiz. 10 saate kadar gayet başarılı bir pil ömrü sunan Apple iPad mini, 7.9 inç ekran büyüklüğü ile oldukça başarılı bir tasarıma sahiptir.

Apple A5 işlemciden gücünü almakta olan iPad mini, 7,2 mm kalınlığı ve 312 gram ağırlığı ile kullanıcının karşısına çıkmaktadır. 5 MP değerinde ana kameraya ve 1.2 MP değerinde ön kameraya sahip olan model, kampanyalı fiyatı ile gayet alınabilecek mantıklı cihazlar arasında yer almaktadır. iOS 8 işletim sistemine sahip olan iPad miniyi kampanyadan satın aldığınız gerçekten pişman olmayacak, kaliteli bir Apple ürününe sahip olduğunuzu göreceksiniz. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için acele ederseniz yararınıza olacak.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here