Mixfader
iPade yeni bir DJ uygulaması geliyor

iPad uygulamaları arasına bu güne kadar birçok DJ programı gelse de hiç birisi kullanıcılar tarafından takdir toplayan bir görüntü çizmemesine karşın, farklı sürümlerle ve farklı isimlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu şekilde devam eden uygulamalara sonuncusu da dahil olarak kesin sonuç verecek gibi görünüyor.

Mixfader ile Kendi Müziğinizi Üretin

Mixfader
Mixfader uygulaması ile şarkılarınız farklı bir boyut kazanacak.

Mixfader adıyla kullanıcılara sunulan bu yeni uygulamanın farkıyla ortaya konulan gerçekçilikten kullanıcılar memnun bir görüntü çizecek gibi duruyor. Şarkılar arası geçiş sağlayarak, eğlenceli ezgilerin ortaya çıkmasında ön ayak olacak olan Mixfader ile istediğiniz şarkıyı şekillendirme ihtimaliniz bulunuyor. Tam anlamıyla bir crossfader işlevini yerine getirecek olan Mixfader uygulaması, dilediğiniz şarkıyı şekillendirme amacını sizlere sunacak.

Mixfader uygulamasının düzgün koşullar altında çalışmasını sağlamak amacını güdüyorsak, oldukça sağlam olduğunun ispatlanması gerekir. Bu cihaz akıllı telefon ve tablet ürünlerine bluetooth ile bağlanarak, istediğiniz şarkıları bir mix halinde bütünleştirmenizi sağlayacak gibi görünüyor.

Uygulama yapımcıları tarafından yapılan açıklamalara göre; Mixfader ürünü ve uygulaması; yaklaşık olarak 5 yıllık bir çabanın ürünü olarak piyasaya sürülmüş. Bu enli geniş bir araştırma ve geliştirme gayretiyle piyasanın en iyi DJ uygulamasının da görücüye çıkacağı ve söz konusu diğer uygulamalara olan talebin giderek düşeceğini ve yoğunluğun Mixfader uygulamasının lehine işleyeceğini belirten açıklamalarda bulundu. Fiziksel kontrollü DJ uygulaması, yakın zamanda piyasaya çıkanların en iyisi olarak konumlandırıldı.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.