Ana Sayfa Teknoloji Haberleri iPhone 12 Max Modeli Mi Geliyor?

iPhone 12 Max Modeli Mi Geliyor?

iPhone 12 Max ile ilgili ortaya çıkan bilgilere baktığımızda cihazın OLED ekrana sahip olacağını görüyoruz.

-

Apple, iPhone 12 serisi için yapmayı düşündüklerini şimdiden kararlaştırdı. Seride iPhone 12 Max modeli olması da bekleniyor.

Ortaya çıkan bir sızıntıya göre yeni modellerin kutusundan şarj cihazı çıkmayacağı söylenen serinin model adlarının iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 şeklinde olması bekleniyor. Peki, cihazların özellikleri nasıl olacak?

Apple’ın akıllı telefonları ile ilgili neredeyse her gün farklı bir sızıntı ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde daha önce pek duymadığımız bir sızıntı ile karşılaşmıştık. Orada yer alan bilgilere göre iPhone 12 4G modellerinin de olacağı ve 5G özelliği taşıyan modellere göre daha ucuza satılacağı belirtilmişti. O gelişmelerin arasında herkes fiyata odaklanırken iPhone 12 Max modeli üzerinde kimse durmadı.

iPhone 12 Max Modeli nasıl olacak?

iPhone 12 Max ile ilgili ortaya çıkan bilgilere baktığımızda cihazın OLED ekrana sahip olacağını görüyoruz. iPhone 11 modellerinde kullanılan ekran panelleri LCD olarak tercih edilmişti. OLED ekranlı telefonda çift kamera kullanılacak. Bu model iPhone 11’in yerini alırken, asıl değişiklik iPhone 12’de yaşanacak.

iPhone 12 Max Modeli

Serinin küçük modeli iPhone 12

iPhone 12 modelinin 5,4 inç ekran ile gelmesi bekleniyor. Serinin ekran bakımından en küçüğü olacak olan cihaz, iOS kullanmak isteyen ancak büyük ekrandan haz etmeyen kişilere hitap edecek.

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinde köklü bir değişiklik olması beklenmiyor. Profesyonel özellikleriyle öne çıkan bu modeller, Apple’ın amiral gemileri olmaya devam edecek.

iPhone 12 fiyatı nasıl olacak?

Yeni Apple telefonların fiyatı konusunda henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Konu ile ilgili çok fazla söylenti olduğu için net bir bilgi vermemiz mümkün değil. Tahminleri sizlere aktarmamız gerekirse:

  • iPhone 12 649 dolar
  • iPhone 12 Max 749 dolar
  • iPhone 12 Pro 999 dolar olması bekleniyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sanal Müze Nedir?

Dijital dönüşümün farklı sektör ve alanlara entegre olmasıyla karşımıza çıkan kavramlardan biri olan sanal müze, yollara düşmeden yeni yerler keşfetmeyi mümkün kılıyor.

Bugün Koronavirüse 1.016 Kişi Yakalandı, 1.334 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 11 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.016 kişinin COVID-19 testinin...

DC Extended Universe Filmleri Sırasıyla Nasıl İzlenir?

Warner'ın DC Genişletilmiş Evreni, 2013'te piyasaya sürüldüğünden beri MCU'nun gölgesinden kaçmak için mücadele ediyor. Bu zorlayıcı yakalama oyununun stüdyoya bazı şüpheli yaratıcı...

En İyi AirPod Alternatifi Kulaklıklar – Temmuz 2020

2020'nin en iyi kablosuz kulaklıkları, hareket halindeyken müzik dinlemeyi her zamankinden daha kolay kılıyor. İster evde olun, ister dışarıda spor yaparken, kitap...

Netflix Geçmişi Nasıl Silinir – İzlemeye Devam Et Listenizi Silin

Android ve iOS'ta Netflix İzlemeye Devam Et Listenizdeki Öğeleri Silin Netflix, bir Android veya iOS cihazınız olduğunu varsayarak,...