Ana Sayfa Akıllı Telefon iPhone 12 Pro'nun Kasası ve Arka Tasarımı Sızdırıldı

iPhone 12 Pro’nun Kasası ve Arka Tasarımı Sızdırıldı

-

Apple’ın yaklaşan iPhone 12 serisine ilişkin sızıntılar, bir süredir istikrarlı bir hızda geliyor. Hatta bir süre önce çalışan bir iPhone 12‘nin video görüntülerini paylaşmıştık. Bu video bazı sızdırılmış renderlarla eşleşti, ancak tartışmalı bir şekilde hala biraz şüpheliydi. (Arka kamera tasarımı iPhone 11 Pro ile aynıydı)

Yeni sızdırılan bir video iPhone 12 Pro‘nun ana kasasını sergilediğini iddia ediyor ve yaklaşan telefon hakkında bildiklerimize dayanarak tartışmalı bir şekilde daha güvenilir görünüyor.

Videoya ve diğer birkaç söylentiye göre, Apple bu nesil için gerçekten daha “klasik” bir endüstriyel görünüm arayışına girebilir. Genel tasarım şekli, harkens’i iPhone 4 veya iPhone 5 gibi bazı ikonik tasarımlara geri döndürdü. Eğrilerdeki ve genel siluetteki değişiklik dışında, standart metal çerçeve ve cam sandviç yapı şaşırtıcı olmayan bir şekilde karşımıza çıkabilir.

Ana üçlü kamera kurulumu, yeni LiDAR modülünü barındırdığı söylenen ek bir sensör deliği haricinde, şu anda iPhone 11 Pro ve Pro Max‘takilerle hemen hemen aynı görünüyor. İkincisi, sızıntılarda fazlasıyla yer aldı ve nihayet, sızıntılarda varlığının bazı fiziksel göstergelerini görmek, burada güvenilirlik için iyi bir işaret olarak kabul edilebilir.

iPhone 12 Pro Tasarımı

Videodaki iddia edilen iPhone 12 Pro parçasının doğru göründüğü bir diğer şey, hem kablosuz şarj bobini hem de şarj hizalaması için yeni, ilgi çekici mıknatıs konumlandırma sistemi için özel kesiktir. Her ikisi de, daha önceki sızıntılarda da göze çarpıyor.

Ne yazık ki, burada bir bütün halinde, bir araya getirilmiş telefona yakından bakmıyoruz. Ekranı önemli ölçüde eksik. Bu, iddia edilen daha küçük ekran çentiğinin yanı sıra 120Hz yenileme hızının önemli sorularını en azından üst uç model için hala cevapsız bırakıyor.

Dahili cihaz olmadığından, 5G bağlantısı hakkında herhangi bir ek bilgi de söyleyemiyoruz. Şu anda endüstri kaynakları, tüm iPhone 12 modellerinin Alt-6 5G desteğine sahip olacağını, ancak yalnızca 12 Pro Max‘in yüksek frekanslı sinyali (26-28 GHz) işlemek için gereken ekstra antenlere sığacak kadar yeterli alana sahip olacağını öne sürüyor.

iPhone 12 Modelleri

Çoğu kaynak toplam dört iPhone 12 modeli üzerinde hemfikir. 6,1 inç model (Pro ve Max iki ayrı model), 5,4 inçlik bir model ve 6,7 inçlik model. İddiaya göre, iki 6,1 inçlik varyant, iki farklı boyuttaki kardeşlerinden önce pazarlara ulaşacak. İlk iPhone 12 modellerinin Ekim ortalarında satışa sunulmasını bekliyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

EBA Bedava İnternet Alma – Tüm Operatörler

Uzaktan eğitim sistemi EBA, koronavirüs salgını devam ettiği sürece gündemde kalmaya devam edecek gibi gözüküyor. Uzaktan eğitim sistemi devam ediyor ama bunun...

Android 12, Üçüncü Taraf Uygulama Mağazalarının Kullanımını Kolaylaştıracak

Uygulama mağazaları genellikle duvarlı bahçeler olarak tanımlanır, ancak bazı duvarlar diğerlerinden daha yüksektir. Google, önümüzdeki yıl Android 12'den itibaren akıllı telefonlarda üçüncü...

Google, Önümüzdeki yıl Uygulama İçi Satın Almalarda Kesinti Yapacak

Bildiğiniz gibi Google, Play Store'daki çoğu uygulamada uygulama içi satın alma işlemlerinden %30 komisyon alıyor ve şirket şimdi 30 Eylül 2021'den itibaren...

Huawei Watch Fit İncelemesi – Alınır mı?

Huawei, akıllı telefonları bir yana akıllı bileklik ve akıllı saatleriyle de kendisini göstermeye başladı. Marka bu konuda çok kararlı ve yeni ürünler...

Epic Games’in Apple’a Açtığı Dava, Temmuz 2021’de Mahkemeye Çıkabilir!

Apple ve Epic Games, Apple'ın App Store'daki popüler Fortnite oyununun eski haline getirilip getirilmeyeceğini tartışan federal bir mahkemede savaştı. Fakat gelecekte uygulamanın...