Ana Sayfa Akıllı Telefon iPhone 12 Serisi, Resmi Olarak 13 Ekim’de Görücüye Çıkıyor!

iPhone 12 Serisi, Resmi Olarak 13 Ekim’de Görücüye Çıkıyor!

Apple'ın yeni nesil iPhone 12 serisi, 13 Ekim'de tanıtılacak. Şirketin, etkinlikte daha birçok ürünü piyasaya sürmesi bekleniyor.

0

iPhone 12 serisinin tanıtımına tamı tamına altı gün kaldı! Çünkü Apple, ARM tabanlı bir Mac dizüstü bilgisayar ve birkaç aksesuar daha tanıtacağı etkinliğinde, iPhone 12’yi de piyasaya sürecek. 13 Ekim’de gerçekleşecek olan etkinlik, internet üzerinden yapılacak.

“Hi, Speed” etkinliğinde, performansın önemli bir rol oynayacağı düşünülüyor. 5G desteği ve hızlı bir A14 Biyonik işlemci söylentileri doğruysa, iPhone 12 sahiden de bu etkinliğe yakışıyor. Ancak etkinliğin ismi, Apple’ın ARM tabanlı Mac’lerine dair bir referans da olabilir.

iPhone 12’nin, daha düz bir tasarımı (iPhone 4 ve iPad Air’i anımsatan) ve muhtemelen ön sensörler için daha dar bir çentik ile iPhone X’ten bu yana ilk önemli tasarım değişikliğini temsil ettiği söyleniyor.

5,4 inçlik iPhone 12 Mini, iki adet 6,1 inçlik model (standart iPhone 12 ve iPhone 12 Pro) ve daha büyük 6,7 inç iPhone 12 Pro Max ile de önemli boyut değişiklikleri göreceğiz. Seride, OLED ekranlar, güncellenmiş kameralar ve yeni depolama kapasiteleri bulunabilir. Bu etkinlik için sabırsızlanıyoruz!

Apple’ın 13 Ekim etkinliğinde, AirPods Studio olarak adlandırılan Apple markalı bir kulaklık ve daha küçük, daha uygun fiyatlı bir HomePod hoparlörü sunabileceği iddia ediliyor. Bu etkinlik Apple için çok önemli çünkü şirket iPhone 12 serisi ile tüm piyasanın altını üstüne getirebilir!

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version