Ana Sayfa IOS Haberleri iPhone 12 Serisi ve HomePod Mini'nin Tanıtımına Dakikalar Kala...

iPhone 12 Serisi ve HomePod Mini’nin Tanıtımına Dakikalar Kala…

Apple'ın lansmanından hemen önce iPhone 12  serisinin renk seçenekleri sızdırıldı. Renkler sahiden de nefes kesici görünüyor !

-

Apple, her an iPhone 12 serisini piyasaya sürebilir. Etkinlikten kısa bir süre önce, son dakika sızıntısı iPhone 12 serisinin ve HomePod Mini akıllı hoparlörün görsellerini ortaya çıkardı. Sızıntı, onları yeni sosyal medya platformu Voice’ta yayınlayan Evan Blass‘tan geliyor.

iPhone 12 Mini ve iPhone 12

iPhone 12 Mini ve iPhone 12, Siyah, Mavi, Yeşil, Kırmızı ve Beyaz renklerde satışa sunulacak. Mavi model ise gerçekten harika görünüyor ve en popüler renk seçeneği olabilir.

iPhone 12 Mini‘nin önünde geniş bir çentik bulunurken, arka tarafında iki kamera yer alıyor. Telefonun, tek fiziksel farkı olan boyutuyla iPhone 12’ye çok benziyor. Ortaya çıkan resimler iPhone 12’ye ait iPhone 12 Mini ise bu modellerin biraz daha küçüğü olarak satışa sunulacak.

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max

Tıpkı iPhone 12 Mini ve iPhone 12 gibi, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max de tek ayırt edici faktör boyut diyebiliriz. Bunun dışında iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max üzerinde bir LiDAR tarayıcı da bulunuyor.

İki telefon Blue, Gold, Graphite, ve Silver
renklerde satışa sunulacak. Mavi, iPhone 12 Mini ve iPhone 12’den çok daha açık bir renk sunuyor ama yine de muhteşem görünüyor. Bu arada paylaşılan görüntüler iPhone 12 Pro Max’e ait.

HomePod Mini

Ayrıca, HomePod’un 2018’de piyasaya sürülen daha küçük bir versiyonu olan HomePod Mini‘ye de erken bir göz atma fırsatı yakalıyoruz. Büyük kardeşinin aksine HomePod Mini, üst ve düz tabana sahip küre benzeri bir tasarım için silindirik tasarımından vazgeçiyor.

Üstte iki düğme (ses açma ve kapama düğmeleri) bulunuyor. Hoparlörün gövdesi kumaşla kaplı ve Uzay Grisi ile Beyaz renklerde satışa sunulacak. Apple’ın bugün bir kablosuz şarj cihazı da duyurması bekleniyor. Lansmanı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakVoice

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir? 2020

Son zamanlarda artan erişim kısıtlamaları, web sitelerinin daha da sinir bozucu hale gelmesine neden oldu. Sadece Türkiye değil, birçok ülke internete kısıtlamalar getirerek, erişimi...

Sistemi Yormayan En İyi BlueStacks Alternatifleri

En iyi Bluestacks alternatifleri nelerdir? BlueStacks'in sisteminizi çok yorduğunu düşünüyorsanız, sistem yormayan alternatif emülatörleri denemek isteyebilirsiniz. BlueStacks, kullanıcıların bilgisayarlarında Android uygulamalarını çalıştırmalarına...

En İyi İş Tabletleri – Android, Windows, Chrome OS ve Diğerleri

Teknolojinin hayatımızın her yerinde bulunduğu bu dönemde birçok şirket, iş ihtiyaçlarını karşılamak için tablete yöneliyor. Tabletler, kurumsal düzeydeki uygulamalarla ve birçok özellikle...

Pop!_OS 20.10 Yayınladı İşte Getirdiği Yenilikler ve Kurulumu

Ubuntu 20.10 Groovy Gorilla güncellemesinin yayınlanmasından günler sonra, Pop! _OS 20.10 Linux dağıtım sistemi duyuruldu.Ubuntu 20.10 tabanı...

En İyi Oyun Laptopları 2020

Bilgisayar oyunlarının bir fenomen olduğu bu devirde, her türlü oyunu kaldırabilecek bir bilgisayar mı bakınıyorsunuz ? O halde yazımızı okumadan geçmemenizi tavsiye...