Ana Sayfa Akıllı Telefon iPhone 12'nin Ekranı Sızdırıldı

iPhone 12’nin Ekranı Sızdırıldı

-

2020 iPhone yeni versiyonları hala 2 ay uzakta, ancak söylentiler ve sızıntılar gelmeye devam ediyor ve en sonuncusu giriş seviyesi iPhone 12‘nin 5.4 inç LCD ekranı oldu.

Sızıntı görsel, güvenilir Çinli sızıntı kaynağı DigitalChatStation‘dan geliyor ve bize bu yılın en uygun fiyatlı iPhone’u için göreceli bir boyut veriyor. Çentik hala mevcut ve mevcut iPhone 11 serisine kıyasla değişmeyen boyutlara sahip gibi görünüyor, ancak telefonun ayak izi iPhone SE‘ye (2020) benzer olacak.

Şimdiye kadar giriş seviyesi iPhone 12‘nin 2,227 mAh batarya ile gelmesi gerektiğini biliyoruz. Buna ek olarak, söylentiler 541 $ ‘dan başlayan temel LTE sürümü ile hem LTE hem de 5G donanım yapısına sahip olacağını gösteriyor. Muhtemelen iPhone 11‘e benzer bir çift kamera kurulumuna ve iPhone 12 serisinin geri kalanına benzer düz kenarlı bir çerçeveye sahip olacak.

iPhone 12 serisinin, daha iyi genel performans ve gelişmiş otomatik odaklama sunmak için piyasaya sürülen Semco ve Sunny Optik lensleri kullanması bekleniyor. Aynı sızıntıya göre, periskop telefoto sensörlü ilk iPhone’ların 2022’de gelmesi bekleniyor. iPhone 12 serisi 8 Eylül’de tanıtılacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.