Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 5se değil iPhone SE!

iPhone 5se değil iPhone SE!

-

Apple’ın çok uzun süredir gündemde olan ve artık tanıtılması için sayılı günler kalan 4 inçlik modelinin isminin iPhone 5se değil iPhone SE olacağı iddia edildi!

Apple’ın aylardır merakla beklenen 4 inçlik yeni iPhone modelinin tanıtılmasını beklediğimiz Mart ayına kısa bir süre kaldı.

Bugüne kadar birçok haberi çıkan ve iddia ortaya atılan 4 inçlik model ile ilgili çıkan son rapora göre cihazın ismi beklenenden farklı olacak.

iPhone SE geliyor!

9to5mac’in yaptığı habere göre, iPhone 5se adıyla gelmesi beklenen modelin, akıllı telefon pazarına SE koduyla çıkacağı bildirildi.

Diğer serilerden bağımsız özel bir telefon olacağı için bu ismin kullanılacağı iPhone SE, iPhone 5s modeli ile aynı fiyat aralığında satışa sunulacak. Tasarımı konusunda kenarlarını kavisleştirmek dışında bir farklılık yapmayacak olan Apple’ın cihazı Mart ayında donanımı güçlendirilmiş özel bir iPhone 5s modeli olarak çıkartması bekleniyor.

 iPhone 5se değil iPhone SE!

iPhone SE çıkış tarihi!

iPhone SE’nin çıkış tarihi hakkında kesin bir açıklama bulunmamakla beraber cihazın 15 veya 22 Mart tarihinde tanıtılması bekleniyor. Bakalım Apple bu iddiaları doğru çıkartacak mı?

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here