Ana SayfaİpucuiPhone 6 ve 6 Plus Wi-Fi Sorunu ve Çözümü

iPhone 6 ve 6 Plus Wi-Fi Sorunu ve Çözümü

-

Artık Wi-Fi akıllı telefonlarda olmazsa olmaz özelliklerden. Bir çok kullanıcı da akıllı telefonlarda en çok Wi-Fi özelliğini kullanıyor ve bu şekilde internet ortamına bağlanıyor. Bağlantıda sorun olması da kullanıcıların en çok şikayet edecekleri noktalardan. iPhone 6 ve 6 Plus’ta Wi-Fi sorunu yaşayan kullanıcılardan bu konuda şikayet gelmeye devam ediyor. İşte sorunun çözüm yolu:

Bağlanıldı yazmasına rağmen veri aktarımı gerçekleşmememsi veya bağlanacağı cihazın görüntülenmemesi nedeniyle ortaya çıkan iPhone 6 ve 6 Plus Wi-Fi sorununda öncelikle sırasıyla Ayarlar-Genel-Sıfırla ve Ağ Ayarlarını Sıfırla butonlarını takip edin. Bu işlemden sonra cihazı yeniden başlatın ve sorunu kontrol edin. Eğer sorun devam ediyorsa; Ayarlar-Gizlilik-Konum Servisleri ve Sistem Servisleri’ni takip edin. Cihazı yeniden başlatın ve sorunu yeniden kontrol edin.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

6 YORUMLAR

  1. iphone6 kullanıyorum ve güncel sürüm olarak ios 10.2 yüklü ve telefonumu daha 5 ay önce aldım ancak bazen telefonum donuyor ve wifi bağlantısı kopuyor açmaya çalıştığımda ise buton çalışmıyor adeta mühürleniyor ne kadar yeniden başlatırsam başlatiyim wifi’ i açamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here