iphone 6s renkleri

iPhone 6s ön incelemesi karşınızda; Teknoloji devi Apple, çıkardığı her yeni ürün ile daima piyasada rakiplerinin önüne geçerek başarısını bir yenisini daha ekliyor. Apple’ın yeni ürünü olan ve tüketiciler tarafından oldukça başarılı bulunan iPhone 6S cihazını biraz daha yakından incelemekte fayda var.

Öncelikle bu yeni cihaz 3D Touch özelliği ile kullanıcıların ekran üzerinde yapmış olduğu dokunuşların şiddetini algılıyor ve bu sayede kısa yol oluşturmalarını sağlıyor. iPhone 6S, 12 MP iSight kamerası ile görüntü kalitesinde oldukça başarılı bir sisteme sahip. Bu kamera sayesinde 4K video çekebilirsiniz. Ayrıca ön kamerası da 5 MP çözünürlüğe sahip.

iPhone 6S renkleri

Telefona yeni eklenen Live Photos özelliği sayesinde ise 3D Touch özelliğini birleştirerek fotoğrafı hareket ettirebilme imkânınız oluyor. iPhone 6S, yeni nesil 64-bit A9 işlemci kullanımı sayesinde hızını diğer işlemcilere göre %90 yükselterek sizlere masaüstü bilgisayarlarda görülebilen bir performans sunuyor. Touch ID özelliği ile de parmak izi okuma hızı ve kalitesi 2 kat daha artmıştır. Daha güçlü alüminyum kaplama ve daha hızlı Wi-Fi özelliği ile kullanıcılarına kaliteyi sunuyor.

iphone 6s 3D dokunmatik

Grafiklerin yoğun olduğu oyunları ve uygulamaları daha hızlı ve yüksek görüntü kalitesinde kullanabilirsiniz. Güçlü bir cam kullanılan telefonun renk seçenekleri ise; uzay grisi, gümüş ve altın renginin yanı sıra yeni rengi roze altın ile kullanıcılarına havalı, kibar ve estetik görünümlü bir telefonu kullanma imkânı sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here