Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 7 256GB ile Gelebilir

iPhone 7 256GB ile Gelebilir

-

iPhone 7 tanıtımına bir kaç hafta kala bir yeni iddia çok sert bir şekilde gündeme geldi. İddialara göre iPhone 7’de 256GB hafıza seçeneği olacağı yönünde.

Uzun zamandan beri iPhone 7 hakkında bir çok iddia geldi ancak çoğu asılsız çıktı. Bu sefer çok farklı bir iddia gündeme geldi. iPhone 7 tanıtımına haftalar kala gündeme gelen iddia iPhone 7’de 256GB hafıza olacağı yönündeydi.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta iddialara göre 256 GB hafıza olacağı ve depolama alanı bu şekilde daha fazla kullanılabilir alana sahip olacak. Alternatif hafıza seçeneklerine bir yenisi daha eklenecek mi acaba? iPhone 7 aldığımız zaman 256 GB alternatif seçenek geleceği iddiaları gündeme bomba gibi oturdu.

256 GB iPhone 7 Plus’ta Olabilir

Gelen iddiaların ardından bir diğer iddia daha geldi. Son gelen iddiada iPhone 7 Plus‘ta sadece 256GB hafıza seçeneği olacağı söyleniliyor. Bizlerde aslında böyle bir hafıza seçeneği olsa bile iphone 7 Plus’ta sadece olabileceğini düşünüyoruz.

7 Eylül tarihinde iPhone 7 modelleri tanıtımı ile kafalardaki tüm sorular çözüme kavuşacak.

Aslında 4K video çeken bir kişiye açıkçası 32 veya 64 GB yetmeyecek gibi duruyordu. Zaten iPhone 6S ile 4K video çekenlerin alan sıkıntısı yaşadıkları oldukça konuşulmuştu. Belki de Apple 256GB Plus üretebilir. 128 GB buna çözüm olurken 256 GB her türlü yetebilecek gibi duruyor. Bakalım bu iddialar diğer iddialar gibi asılsız mı çıkacak yoksa ciddi anlamda gelecek mi.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here