iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri tanıtımından hemen sonra incelenerek ve devamında bazı testler yapılırken ilk sonuçlar AnTuTu üzerinde yer aldı.

AnTuTu üzerinde gelen sonuçlar ile ciddi anlam iPhone 7 modelinin yüksek performansı ortaya çıkıyor. iPhone 7 performansı ile görenleri oldukça etkilemiş durumda. iPhone 7 modelinin AnTuTu üzerinde almış olduğu 178. 397 puan ile zirvede durmayı yine başardığı görüldü. Apple bunla sınırlı kalmayıp en yakın rakibi olan cihazada tam 38 bin puan fark atarak kendini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Performansı Oldukça yüksek! 

iPhone 7‘de kullanışmış olan önemli donanımların içerisinde yer alan A10 işlemcide bulunurken, işlemci ile iPhone 7 modelleri ciddi anlamda artış göstermiş ve A10 işlemci 2GB RAM ilede desteklenerek daha etkin bir performans sergilemiş bulunuyor.

AnTuTu’da Kendini Kanıtladı! 

178.397 puan ile zirvede durmayı başaran iPhone 7‘nin hemen arkasında OnePlus yer aldı. OnePlus 3 model cihazı almış olduğu 140 bin puan ile 2. olmasına rağmen iPhone 7 tam 38 bin puan fark atmış durumda. 3. Sırada yer alan model ise Note 7 olarak kayıtlara geçmiş olarak görünmekte. S7 Edge ise arkalarda olarak 134 bin puan almış.

Ancak unutmayalım ki bunun birde Plus modeli var bundan hiç bahsetmemize gerek yok zaten her şey ortada. Ancak 190 bin puanları bulacağı düşünülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here