Apple’ın yeni çıkacak cihazı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘un lansman tarihi belli oldu.

Şuan için Note 7 cihazı ile Güney Kore merkezli Samsung zirvedeymiş gibi görünse bile, Apple yeni cihazını piyasaya sunmuş değil. Marka takıntılarının markası olan Apple iPhone 7 ile bu yılda zirveyi koruyacak gibi duruyor.

Şuana dek gelen sızıntılar ile her detayını görmüş olduğumuz iPhone 7 tasarım olarak prototipleri bile üretilip videoları paylaşıldı. Oldukça fazla gündeme gelen cihaz hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor.

iphone7

Sızıntı denilince aklımıza ilk gelen isim tabii ki Evan Blass, en çok gündeme gelen iPhone 7 model cihazının gelmeyecek olduğunu ve iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ın 16 Eylül tarihinde yapılacak olan basın toplantısında tanıtılacak.

iPhone 7 ile Neler Değişecek?

Apple’ın haftalar sonra tanıtacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazlarında 3.5mm kulaklık girişi yer almayacak. Plus cihazında çift kameraya yer verilecek. Ayrıca fiziksel Home tuşu basınca duyarlı olan 3D Touch ile yer değiştirecek.

Tabii ki bu yenilikler şuana dek gelen sızıntılardan alınmış bilgiler. Apple tarafından hiçbir açıklama yapılmadı. En net şekilde Eylül ayında göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here