iPhone 7 tanıtımından kısa bir süre geçmesine rağmen cihazlar teslim edilince incelemeler ve test videoları paylaşılmaya başlandı.

Apple tarafından 7 Eylül tarihinde tanıtılmış ve 16 Eylül günü piyasaya sürülecek olan iPhone 7 modelleri için teslimatlar başlayınca cihaz hakkında bir çok inceleme yapıldı. Hatta incelemelerin yanı sıra test videoları çekilmeye başlandı. İlk olarak bir çok teknoloji sitesi iPhone 7 için bir çok test yapmış durumda. Son gelen video ile beraber iPhone 7‘nin ne kadar dayanıklı olduğu görülmekte.

iPhone 7 için yapılan bu dayanıklılık testi ile telefon bir çok kere direnç göstermiş durumda kalmıyor. Yinede daha önceki modelde olan büyük hatalardan biri bükülme sorunu bildiğiniz gibi S modelinde çözülmüştü. Aslında iPhone 7‘ye baktığımızda Apple‘ın daha dayanıklı bir telefon getirdiğini görüyoruz. Bu bakımdan iPhone 7 test videosunuda izleyerek daha önceki modellere göre daha dayanıklı olduğunu görüyorsunuz.

Youtube’da Yayınlandı

iPhone 7 için yapılan dayanıklılık testi JerryRigEverything adlı hesap tarafından yayınlandı. İşte yayınlana video ve iPhone 7 dayanıklılık testi;

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here