Şirkete en yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre Apple iPhone  modelleri Eylül ayında raflarda yerini alacak. Apple, kısa süre önce çıkan Note 7’ye rakip olan cihazları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkında tüm detayları sizlere aktaracağız.

1

 

Şuana dek Apple ürünler hakkında yaptığı açıklamaların doğruluğu ispatlanmış KGI Securities analisti Ming Chi Kuo bir ilginç iddia ile gündeme tekrar geldi. Ku, Apple’ın 2013 yılında kavisli ekran patenti aldığını ve bunu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazlarında kullanacağını belirtti.

2

iPhone 7 Plus hakkında bir diğer konu ise farklı bir renk seçeneği ile gelmesi. Son gelen sızıntıya baktığımızda, iPhone 7 ‘Space Black’ Türkçe karşılığı Uzay siyahı olarak geleceği.

,8X1sy1aHoUygxhGSSwa7Nw copy

Apple her ne kadar bilgi vermekten uzak dursada sızıntılar her gün gelmeye devam ediyor.

4 copy

Yeni gelecek olan iPhone 7 cihazların kulaklık girişi olmayacak.

,zdE9Zo5FqEiKUly9NUJZ-A copy

Bir diğer iddia ise, cihazın 16GB seçeneği olmayacağı 32GB ile başlayacak olması. Bunun yanında iPhone 7 Plus‘ta 3 GB Ram’e yer verilmesi.

,GSbKKiVBWkayVyF3ovkATQ copy

iPhone 7 modellerinde bir diğer yenilik ise kablosuz şarj özelliğinin kesin olarak gelmesi.

,E3m6n3Pe90WrljQUy-tWZQ copy

Eylül ayında gelmesi beklenilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazlarının suya karşı oldukça fazla dayanıklı olacağı son gelen haberler arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here