Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 7 PRO Görüntülendi!

iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 7 PRO Görüntülendi!

-

Son zamanlarda çokça konuşulan iPhone 7 görüntüleri sızdı! Sızdırılan görüntüler arasında iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro’da görüntülendi!

iPhone 7 hakkında pek çok bilgiler edinilmişti. Sızdırılan bilgiler ve görseller ile iPhone 7 hakkında bir çok detaya yer verilmişti. Şimdi ise Çin’in popüler sitesi olan Weibo’da bir görsel yayınlandı. Görseli incelediğimizde iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro‘yu görüyoruz.

Fotoğrafları incelediğimizde 6S’e göre daha farklı detayları görüyoruz. Özellikle iPhone 7 Pro’da çift kamera dikkatimizden kaçmadı.

iphone 7 iphone 7 pro iphone 7 plus
iphone 7 iphone 7 pro iphone 7 plus arka

iPhone 7S hazır mı?

Sızdırılan görüntülere tekrar baktığımızda iPhone 7 arka yüzünde S logosu yer alıyordu. Bu logo ile yola çıkacak olursak iPhone 7 “S” modelleri hazır olduğu düşüncesi ortaya çıkıyor. Şuan bu görselin yüzde yüz oranında doğru olduğu söz konusu değil. Ancak bazı kullanıcılar ise S logosu photoshop olduğu anlaşılmasın diye fotoğrafın çözünürlüğü düşürüldüğünü söylüyor. Eğer S cihazı şuan hazır ise Apple toplu olarak üretip kademe kademe satarak bütçeyi arttırıyor diyebiliriz. Ancak fotoğraf bir başka cihaz veya klonda olabilir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here