Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 7 Kablosuz Kulaklıkla Geliyor

iPhone 7 Kablosuz Kulaklıkla Geliyor

-

Apple’ın iPhone 7’de kulaklık girişine yer vermemesinden dolayı cihazın lightning çıkışlı veya kablosuz kulaklıkla geleceği biliniyordu. Apple, kablosuz kulaklığının ismini tescilleyerek iPhone 7’nin kablosuz kulaklık ile geleceğini ifade etmiş oldu.

Teknoloji devlerinden biri olan Apple yeni çıkaracağı telefon iPhone 7‘de 3.5mm kulaklık girişi olmayacağı uzun süredir çok konuşuluyordu. Bu durum üzerine iPhone 7’nin lightning veya kablosuz bir kulaklık ile gelmesi beklenilen durumlardan arasındaydı.

Son zamanlarda paylaşılan sızıntı görsel ve detay yazıları dışında Apple tarafından resmi bir şey paylaşılmamıştı. En son ki iddialar ise Apple’ın kablosuz kulaklık çıkaracağı ve adının AirPod olacağı yönündeydi. Geçtiğimiz gün Apple, ABD’nde AirPod ismini tescilledi. Bundan anlaşılan iPhone 7’nin kablosuz kulaklık AirPod ile geleceğinin ilk sinyalleri verildi.

apple-ilk-sinyali-verdi-iphone-7-kablosuz-kulaklikla-geliyor-705x290

Kutudan AirPod Çıkmayabilir!

Apple iPhone 7 piyasaya sürüldüğünde kutuhan Airpod ile çıkmayabilir. Çünkü şarj cihazı ile şarj olması gerekiyor kulaklığın. Apple satışı çok sever. Ayrı ek olarak satın almamız gerekebilir.

Not: Haberdeki görsellerin tamamı konsept tasarımdır.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here