Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 7 Mavi Renk Seçeneğiyle Gelecek!

iPhone 7 Mavi Renk Seçeneğiyle Gelecek!

-

iPhone 7 modeliyle beraber yeni bir renk seçeneğinin de aileye dahil olacağı söyleniyor. Mavi renkli iPhone’a ait konsept çalışma haberimizde.

iPhone 6s ve MacBook ile skalaya eklenen Rose Gold ile renk çeşitlerini çoğaltan Apple, henüz hatrı sayılır bir çoğunluğun beklediği tamamen siyah bir model çıkartmamak için ısrar ediyor. Geçtiğimiz haftalarda gelen mavi renk iPhone 7 sızıntısı da siyah renk beklentilerini unutturmuştu. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde mavi renk seçeneğine yer vermesini beklediğimiz Apple’ın, mavi rengi nasıl bir tonla bize sunacağı da merak ediliyor.

iPhone 7 Mavi Renk Seçeneğiyle Gelecek!

Apple ürünlerine yönelik konsept tasarımlarıyla teknoloji dünyasında bir ün kazanan Martin Hajek, MacBook konseptlerinin ardından iPhone 7 ve 7 Pro modellerinin konsept çalışmalarıyla karşımıza çıktı. Sızıntıları dikkate alarak mavi renkte hazırlanan çalışma harika görünüyor.

iPhone 7 çalışmalarında dikkat çeken bir diğer nokta da 3.5mm kulaklık girişine yer verilmemesi ve kamera çıkıntısının daha fazla belirginleşmiş olması.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here