iPhone 7 Plus kullanan kullanıcılar için piyasaya yer alan en popüler ve en ince kılıfları sizler için araştırdık.

iPhone 7 Plus kullanıcıları için piyasaya gelecek olan en popüler en ince kılıfları sizler için topladık. Özellikle iPhone 7 Plus için simsiyah rengini kullanan kullanıcılar için kılıf mutlaka şart. Şimdiye dek yapılmış olan en iyi kılıfları sizler için araştırdık ve tercih edilebilecek kılıflar iPhone 7 Plus için şu şekilde;

Apple iPhone 7 Plus Silikon Kılıf (Orijinal)

iPhone 7 Plus ile beraber orijinal olarak Apple tarafından gelmekte olan kılıf tercih edilebileceklerin başında yer alıyor. 39 Dolar etiket fiyatı ile gelen kılıf silikon olup çok fazla satılmakta.

Spigen Air Skin

Aksesuar konularında oldukça fazla tanınan Spigen ve iPhone 7 Plus‘ı unutmamış ve ince bir şeffaf kılıf üretmiş. air skin oldukça ince bir kılıf olarak gelmekte.

Case-mate Barely There

25 Dolar ile satılmakta olan Case-mate Barely There, Spigen‘in kılıfları ile benzerlik gösterdiği söylenmekte. Ancak fiyatı yüksek olmasından düşündürmüyor değil.

Speck Presidio Clear Glitter

Speck tarafından üretimi yapılmış olan kılıflar Apple’ın kendi kılıflarının fiyatını bile geçmekte. 49 Dolar olarak kılıf ekran koruması gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırmasına rağmen ücreti ile düşündürüyor.

Spigen Liquid Crystal

Spigen tarafınca üretimi yapılmış olan ve kılıfların çok fazla ince olması tercih ettirebilir. 12 dolar olarak gelen kılıf sadece çizilmelerden koruyacağını unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here