Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 7 Plus, iPad Pro'dan daha güçlü geliyor

iPhone 7 Plus, iPad Pro’dan daha güçlü geliyor

-

Uzun zamandır hakkında bir çok iddialar çıkan ve durmadan sızıntıların geldiği iPhone 7 için bu sefer bir bilgi daha geldi. iPhone 7 Plus’un en güçlü olacağı yönündeydi.

Mobil piyasada en başarılı ve bağımlı bir kullanıcı kitlesi olan Apple, şimdi de yeni amiral gemisi cihazları olan iPhone 7 modelleri için çalışıyor. Gizli kapılar arkasında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus en çok merak edilen ve beklenilen ürünler arasında yer alıyor. Zaten bunu uzun zamandır yaptığımız haberlerden de anlayabilirsiniz. iPhone 7 modelleri uzun zamandır gündemde. Bir yeni iddia ortalığı karıştırdı. iPad Pro’dan daha güçlü bir model olarak gösterilen iPhone 7 Plus performansı ile gözleri kamaştırıyor. iPad Pro’dan güçlü olması zaten ayrı bir konu.

ipadpro-21

Geekbench Testi Bunu Doğruluyor

Bu iddialara göre yapılan Geekbench test raporları çıktı. Raporlara göre iPhone 7 Plus, çift çekirdek puanına baktığımızda 6430 skorunu görüyoruz. iPad Pro puanı ise 12.9 puan geride kaldı. Daha düşük bir puan alarak geri kalan iPad Pro, iPhone 7 Plus’dan daha güçüsz kalıyor. Zaten iPad Pro tablet-bilgisayar olarak görülüyor. iPad Pro modelinden daha yüksek olacak.

Henüz Resmi Olarak Tanıtımı

Yeni gelen bilgilerin ardı arkası kesilmemesi rağmen Apple tarafından resmi bir duyuru yapılmış değil. Bundan yola çıkarak gelen tüm sızıntıların veya resmi olmayan haberlerin, görsellerin kesinlikle doğru olmayacağı bilelim. Çünkü Apple daha farklı gelebilir. 7 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here