iPhone 7‘nin simsiyah modeline yapılan testler ile çizilmeye karşı ne kadar dayanıksız olduğunu gösterdi.

iPhone 7 için artık yapılan test çok fazla olurken, iPhone 7’nin tanıtımından bu yana en çok gündemde olan konu ise simsiyah iPhone 7‘nin dayanıksız olduğuydu. Bunun üzerine Cnet tarafınca bir test yapılarak cihazın aslında beklenilenden çok daha az dayanıklı olduğu görüntülendi. Simsiyah iPhone 7 alanlar üzülecek.

iPhone 7 Ne Kadar Dayanıklı?

iPhone 7 için yapılmış olan tüm testlere baktığımızda simsiyah iPhone modeli çok daha rahat çizilebiliyor. Bu rengi tercih eden kişiler halen varsa eğer çok daha dikkatli kullanmaları gerekiyor. Cihaz sanıldığından çok daha dayanıksız.

Cnet tarafınca yapılan testler saniyesi saniyesine kayıt altına alında ve özel bir video olarak yayınlandı. Sizlerde video kısmından aşağıda izleyebilirsiniz. iPhone 7 simsiyah modeli çizilme testinde oldukça güçsüz bir kasaya sahip olduğu görülmekte.

Cnet tarafında çekilen video Youtube‘da paylaşıldı. iPhone 7 simsiyah modelini tercih etmek şuan için çok büyük bir yanlış olacaktır.

GÜNCELLEME: VİDEO Cnet tarafından gizlenmiştir. Ancak bir başka YouTube kanalı JerryRigEverything tarafından hazırlanan çizilme testini izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here