Apple tarafınca piyasaya gelen ve beraberinde bir çok hatanın meydana geldiği iPhone 7 modellerinde bir çok sorunda daha gündeme geldi. Detaylar haberimizde.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanım oranları her geçen gün artmakta ve iPhone 7 için bir çok hata daha gündeme geldi. Bugüne kadar belli başlı ufak hataların haberini sizlere aktarırken, kullanıcılar tarafından bazı hatalar daha keşfedildi. Yeni sorun ise düşük ses kalitesi olarak gündemde yerini aldı.

Ses Kalitesi Kötü!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için oldukça fazla ücret alınmasına rağmen, kullanıcılar için bir çok beklenti artık istenmeme duruma geldi. Bu bakımdan telefonlarda yer alan ufak hatalar ve ya sorunlar artık kullanıcıların tepki göstermesine neden oldu. Ses kalitesi sorunu ise bir yeni sorun olup görüşmelerde düşük ses kalitesi sunarak iletişimi oldukça zorlaştırıyor.

Cızırtılar Geliyor!

Bunla beraber iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde bir çok sorun daha beraberinde geldi. Yeni sorun ses sorunu olup beraberinde görüşmelerde cızırtı sesleri gelmeye başladı.

Apple’dan Cevap Gelmedi!

Konu hakkında Apple şuan için bir açıklamada bulunamadı. Ancak markaya gelen ses kalitesi sorunu bir çok kez şikayet edildiğinden ilerleyen günlerde bir açıklama geleceği kesin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here