iPhone 7 model cihazlar Turkcell Farkı ile Satışa Çıktı!

Turkcell, 7 Ekim tarihi ile birlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus model cihazları ön satışa sunmuştu. Yeni iPhone modellerinde oldukça gelişmiş kamera sistemi ve suya toza dayanıklılık gibi bir çok özellik yer almakta. A10 Fusion çip şuan için piyasadaki en güçlü çip diyebiliriz. iPhone’ların şuana kadar pil bakımından en uzun kullanımı bu modellerde sağlanacağı belirtilmişti.

Turkcell, Apple Watch Series 2‘yi ve ilk nesil olan Apple Watch Series 1‘i de birlikte satışa sunacak

turkcell-iphone-7

Murat Erkan açıklamada bulundu!

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat ErkaniPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘larını Turkcell’den alan kullanıcılar en yüksek 4.5G hızından yararlanabileceklerini vurgularken şunları söyledi: “Akıllı telefonlar daha yüksek hızları desteklemeye başladıkça Turkcell 4.5G şebekesinin farkı da daha net anlaşılmaya başlıyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’larını Turkcell’den alanlar hem fizy Müzik, TV+, BiP, Akıllı Depo gibi Turkcell’in popüler servislerini hem de Türkiye’deki 4.5G hızını deneyimleyebilecek.”

iPhone 7, iPhone 7 Plus, Apple Watch Series 2 ve Apple Watch Series 1’e Turkcell ile beraber sahip olmak isterseniz eğer bugünden itibaren Turkcell.com.tr adresinden ön sipariş verebilirsiniz. Siparişler 14 Ekim günü Turkcell iletişim Merkezleri‘nden satın alınabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here