Yeni gelecek iPhone 7 hakkında bir soru hala çözülebilmiş değil. iPhone 7’nin beşince rengi ne olacak? Bu soru hakkında bir çok iddia ortaya atıldı. Son iddialara beraber bakalım…

Apple’ın 7 Eylül’de tanıtacağı yeni telefonu olan iPhone 7 için renk tartışması uzun zamandır gündemde yer almaktaydı. Son gelen iddialar 5. rengin ne olacağı hakkında tartışmalara neden oldu. İlk gelen iddialarda koyu mat bir mavi renk ile iPhone 7 ‘nin geleceği söyleniliyordu. Daha önce size iPhone 7’nin mat mavi renkli görselini paylaşmıştık. Şimdi bu iddiaların tam tersinde bir yeni iddia daha geldi. Son iddia başka bir rengin geleceği yönünde.

iphone 7 siyah black

Mac Otakara sistesinde yer alan habere göre, iPhone 7 renk seçenekleri arasında parlak siyah renk seçeneğinin olacağı yönünde. Bu iddia görseller ile desteklenirken, iPhone 7’ye ait olduğu birde sim kart soketinin ve kasasının görüntüleride paylaşıldı. Ancak sim kart soketi parlak siyah renginden çok daha farklı olarak görülmekte. Apple’ın yeni getireceği renk daha çok Star Wars karakteri olan Darh Vader’ın parlak maskesini bilirsin işte ona benzetiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here