Ana Sayfa Teknoloji Haberleri iPhone 7'nin Teknik Çizimleri Görüntülendi!

iPhone 7’nin Teknik Çizimleri Görüntülendi!

-

Kısa süre sonra tanıtılması beklenilen iPhone 7’nin teknik çizimleri görüntülendi. Eylül ayı itibari ile gelecek olan telefon hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Uzun zamandır gündemden düşmeyen iPhone 7 hakkında bir çok sızıntı bilgi gelmişti. Neredeyse hakkında her şeyi bildiğimiz iPhone 7 modeli her gün bir başka haberle gündeme geliyor. Bugün ise telefona ait teknik çizimleri sızdırılarak iPhone 7 tasarımı hakkında bir kaç bilgiye daha sahip olmuş olduk. iPhone 7 tanıtılmadan şuan en detaylı teknik bilgiye sahip olmuş olduk.

iphone-7-nin-teknik-cizimleri-piyasada (1)

Sızıntıların Ardı Arkası Kesilmiyor!

Bu zamana kadar bir çok özelliği sızdırılan iPhone 7 hakkında son tasarımı bile görüntülenmişti. Bu sızıntılar ile cihazın daha önceden beri bir çok teknik detayını da öğrenmiştik. Son olarak teknik detaylarında sızdırılması ile beraber artık markanın bir zafiyeti olduğunu gördük. Anlaşılan marka içinde sızıntılar meydana geliyor.

3.5mm kulaklık girişi olmayacağını daha önceki sızıntılarda görürken, teknik çizim görselinde de 3.5mm kulaklık olmadığı kesinleşti artık. Ayrıca kamera lensi dahada büyütülerek daha iyi görseller oluşturulabilecek. Büyük lens ile beraber zom yapma kalitesi bile artmış görünüyor.

iPhone 7’nin ayrıca 7 Eylül tarihinde tanıtılacağı ve ülkemize 7-10 gün sonra geleceğini belirtelim. Şuan için ilk hangi operatör satacak bilinmiyor. Ama Apple işinde Turkcell ve Turktelekom başı çekecek gibi bir rekabet olacak. Bakalım TurkTelekom mu yoksa Turkcell mi ilk satacak merak konusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here