Daha önce iPhone 8‘in iPhone 7s ve 7s Plus‘dan sonra mağazalara ulaşacağı konuşulsa da, KGI Securities analisti (ve ünlü Apple dedikoducusu) Ming-Chi Kuo fikrini değiştirdi. Kuo, bugün paylaştığı yeni bir yatırımcı notunda, üç modelin Eylül ayında bir etkinlikte aynı anda ilan edileceğini söyledi.

Aynı zamanda üçlü ürünün satışa sunulması gereken ay da eylül ayı olarak konululuyor. iPhone 8, Eylül ayı sonunda 2-4 milyon adet ile satışa başlayacak durumda. Telefonun üretimi 2017 yılının dördüncü çeyreğine ancak yetişecek fakat yüksek arz 2018 yılının birinci çeyreğine kadar sürecek.

iPhone 8, 7s ve 7s Plus hızlı şarj fonksiyonunu destekliyor ancak çalışması için bir USB-C adaptörü satın almanız gerekebilir. Tüm bu telefonların yalnızca üç renkte sunulduğu söyleniyor: siyah, gümüş ve altın. iPhone 8 için, yukarıda gördüğümüz görüntüde tasvir edilebilirler – ancak bu renkler daha ‘bakır’ veya ‘bronz’ renk tonundan daha fazlasını gösteriyor. Kablosuz şarj özelliği yeni iPhone’larda çalışacak, ancak bir kez daha fazladan ödeme yapmayı göz önüne almanız gerekebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here