iPhone 8 için tartışmalar halen devam ederken, yeni cihaz hakkında home düğmesinin bulunmayacağı iddia edildi.

iPhone 6 modelinden bu yana her zaman home tuşu olmayacağı iddia edildi. Ancak her zaman iddialar asılsız çıktı. Son olarak ise iPhone 7‘de home tuşu olmayacağı iddia edilmişti. Bunun üzerine iPhone 7 hakkında gelen sızıntılarda Home tuşunun kaldırılmayacağı görülürken, hemen ardından iPhone 8‘de Home tuşu olmayacağı iddia edildi. İnş iPhone 8‘de bu iddia tutarda artık ben bu haberi sizlere aktarmam. iPhone 6’dan beridir bu haberi sizlere aktarıyoruz ancak bir türlü gerçekleşemedi.

Daha iPhone 7 tanıtılmadan gündeme gelen iddialar iPhone 8 hakkında tartışmalara neden oldu. Yaklaşık bir yıldır iPhone 8 modelinde Home tuşu olmayacağı iddia ediliyordu.

İddialar Bloomberg’ten Geldi!

iPhone 8 hakkında gelen iddialar Bloomberg tarafında gündeme gelirken sitede bulunan haberde kaynakların Apple’a yakın olan isimler üzerinden gösterilmiş olması dikkatleri çekti. Şirkete yakınlığı ile tanınan kişilere dayalı haberde iddialar gerçekçi bir şekilde sunuldu.

Büyük Ekran, Pratik Kullanım Sunuyor!

iPhone 8 ile beraber bir değişiklik daha söz konusu oldu. iPhone 8 büyük bir ekran ile gelecek mi dedirten iddialar gündemde şimdiden yer edindi. Hem Home tuşu dokunmatik ekranda yer alacak hemde daha büyük ve pratik bir ekran geleceği iddialar arasında yer aldı.

Bakalım bu iddialar bunca yıldır iPhone 8’de artık tutacak mı? Merak konusu…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here