Ana Sayfa Akıllı Telefon iPhone 8'e Yeni Özel Renk Seçeneği Geliyor!

iPhone 8’e Yeni Özel Renk Seçeneği Geliyor!

Apple'dan yeni iPhone 8 renk seçeneği için açıklama bugün geldi...

-

Apple, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için yeni bir renk seçeneği olarak Özel Seri Kırmızı varyantını bugün duyurdu. Her iki modelde de cam sırt için çarpıcı bir kırmızı kaplama ve kenarların etrafında kırmızı bir alüminyum çerçeve bulunacak. Kırmızı iPhone 7 modellerinin beyaz ön yüzünün aksine, telefonun ön yüzü artık siyah renkte olacak.

Kırmızı bir iPhone X için bekliyor olanlar ne yazık ki olmayacak diye hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bunun yerine Apple, telefon için daha koyu kırmızı bir yüzeye sahip olan bir Kırmızı Deri Folio kılıfı piyasaya sürecek.

Apple‘ın kırmızı ürünlerinin çoğunda olduğu gibi, bu renk seçeneğindeki tüm satın alımların bir kısmı HIV / AIDS ile mücadele için yardım kuruluşlarına gitmektedir. Apple, birçok kırmızı cihazıyla yıllar içinde yardım kuruluşlarına 160 milyon dolardan fazla bağışta bulunduğunu iddia ediyor.

Kırmızı iPhone’lar 13 Nisan Cuma günü satışa sunulacak ve kırmızı iPhone X kılıfları ise 10 Nisan‘da satışa çıkmış olacaklar.

iPhone 8'e Yeni Özel Renk Seçeneği Geliyor!

Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı henüz kesin olmayan bu yeni göz alıcı renk seçeneği tahminlerimize göre ülkemize gelmeyecektir. Ancak iPhone X için çıkarılan kırmızı renkteki deri kılıf için aynısını söyleyemeyiz. Yine tahminen bu kılıflar önümüzdeki aylarda ülkemizde satışa çıkarlar.

Bizi Youtube'ta takip et!

Kaynakgsmarena

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Samsung Galaxy F41 için Yeni Bir Video Yayınlandı

Samsung'un F serisi adı verilen yeni bir akıllı telefon serisine geçiş yapacağı biliniyor. Marka bu serinin ilk modelini Samsung Galaxy F41 olarak...

Huawei Mate 40 Pro için Çalışır Halde Görüntüler Yayınlandı

Huawei Mate 40 Pro, her sıkıntıya ve her engele karşı satışa çıkacak gibi duruyor. İlk iddiaya göre bu modelin Kirin işlemcisi son...

Oppo Reno4 Lite’ın Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

Oppo geçtiğimiz günlerde Oppo F17 Pro ve Oppo Reno4 Pro 4G akıllı telefonlarını tanıttı. Son raporlar, F17 Pro'nun Avrupa'da Oppo Reno4 Lite...

Google Nest Audio Akıllı Hoparlör İle Tanışın!

Google, yeni akıllı ev ürünlerini gizli tutmakta zorlanıyor. Nitekim Google Chromecast'ta tanıtılması beklenen Google Nest Audio da bir sızıntıya maruz kaldı.

Samsung Galaxy A72, Beş Kameraya Sahip Olabilir!

Birkaç yıl önce Samsung, dünyanın ilk dört kameralı telefonu Galaxy A9'u (2018) tanıttı ve şimdi şirket beş kameraya kadar çıkmaya çalışıyor. Beşli...