Ana Sayfa Akıllı Telefon iPhone 8’e Yeni Özel Renk Seçeneği Geliyor!

iPhone 8’e Yeni Özel Renk Seçeneği Geliyor!

Apple'dan yeni iPhone 8 renk seçeneği için açıklama bugün geldi...

0

Apple, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için yeni bir renk seçeneği olarak Özel Seri Kırmızı varyantını bugün duyurdu. Her iki modelde de cam sırt için çarpıcı bir kırmızı kaplama ve kenarların etrafında kırmızı bir alüminyum çerçeve bulunacak. Kırmızı iPhone 7 modellerinin beyaz ön yüzünün aksine, telefonun ön yüzü artık siyah renkte olacak.

Kırmızı bir iPhone X için bekliyor olanlar ne yazık ki olmayacak diye hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bunun yerine Apple, telefon için daha koyu kırmızı bir yüzeye sahip olan bir Kırmızı Deri Folio kılıfı piyasaya sürecek.

Apple‘ın kırmızı ürünlerinin çoğunda olduğu gibi, bu renk seçeneğindeki tüm satın alımların bir kısmı HIV / AIDS ile mücadele için yardım kuruluşlarına gitmektedir. Apple, birçok kırmızı cihazıyla yıllar içinde yardım kuruluşlarına 160 milyon dolardan fazla bağışta bulunduğunu iddia ediyor.

Kırmızı iPhone’lar 13 Nisan Cuma günü satışa sunulacak ve kırmızı iPhone X kılıfları ise 10 Nisan‘da satışa çıkmış olacaklar.

Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı henüz kesin olmayan bu yeni göz alıcı renk seçeneği tahminlerimize göre ülkemize gelmeyecektir. Ancak iPhone X için çıkarılan kırmızı renkteki deri kılıf için aynısını söyleyemeyiz. Yine tahminen bu kılıflar önümüzdeki aylarda ülkemizde satışa çıkarlar.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version