iPhone için Apple TV Uygulaması Yayınlandı!
The new Apple TV set-top box is displayed after a product announcement in San Francisco, California, U.S., on Wednesday, Sept. 9, 2015. Apple Inc. unveiled a wide-ranging lineup of new products, including updated iPhones, a revamped TV set-top box for playing games and watching videos, and a bigger iPad designed for business customers. Photographer: David Paul Morris/Bloomberg via Getty Images

Apple kullanıcılarının iPhone modelleri üzerinde kullanabilmeleri için Apple TV uygulaması yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Apple, geçtiğimiz aylarda düzenlenen WWDC 2016’da kullanıcılarına Apple TV’yi iPhone üzerinden kullanmalarını sağlayan bir uygulamanın geleceğini duyurmuştu.

Bugün iOS, tvOS, MacOS ve watchOS işletim sistemlerinin güncellenmiş versiyonları için beta sürümlerini yayınladı. Apple TV Remote uygulamasını App Store üzerinden indirime açtı.

iPhone için Apple TV Uygulaması Yayınlandı!iPhone için Apple TV Uygulaması Yayınlandı!

Uygulama ne işe yarıyor?

İkinci, üçüncü ve dördüncü nesil Apple TV ile uyumlu bir şekilde görev alan Apple TV Remote uygulaması, dokunma ile Apple TV’yi kontrol etmenize olanak veriyor.

Apple TV Remote uygulamasını iOS 9.3.2 ve daha yeni modelleriyle çalışan iOS modellerini için iPhone, iPad ve iPod touch modellerinde kullanılabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here