Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone SE İçin En İyi 10 Cüzdan Kılıfı

iPhone SE İçin En İyi 10 Cüzdan Kılıfı

-

iphone se cüzdan

Günlük yaşantıda cebimizde o kadar şey taşıyoruz ki, bazen fazla geliyor. Anahtarlar, cüzdanlar, akıllı telefonlar olmazsa olmazlarımız. Cepte yeterli yer olmayınca ise durum gerçekten sinir bozucu olmaya başlayabiliyor ya da hepsini bir anda sığdıramıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan iPhone SE ise 4 inçlik ekranı ve ufak boyutuyla bu konuda biraz avantajlı. Düşününce, cüzdanınızla telefonunuzu tek bir parça haline getirmek hiç de fena bir fikir olmayabilir. Biz de bu amaçla, iPhone SE için en iyi cüzdan kılıflarını inceledik.

Birbirinden Güzel Cüzdan Kılıfları

1. Souldio Flip Wallet

Amazon alışveriş sitesinde şu anda 10 Dolar’a satılan bu kot pantolon tasarımlı deri kılıf, birkaç farklı renkte geliyor. Ayrıca içinde de birkaç cebi var ve klasik modelleri sevenler için fena durmuyor.

Souldio Flip Wallet

GearDawn Wallet Case

2. GearDawn Wallet Case

Başka bir tane daha kot pantolon ve deriyi bir araya getiren tasarım. Aynı zamanda telefon sehpası ve standı olarak da kullanmanız mümkün. Oldukça fonksiyonlu olan bu kılıfı Amazon’da 13 Dolar’a satın alabilirsiniz.

LemurCases Marble

3. LemurCases Marble

Bu kılıf biraz daha özel bir tasarıma sahip. Önünde mermer desenleri var, arkası ise deriden. Kargo dahil, 21 Dolar’a edinmek mümkün.

Verus Layered Dandy

4. Verus Layered Dandy

Verus, oldukça şık ve özel bir cüzdan kılıfı sunuyor. İçinde üç adet kart bölmesi ve bir para kısmı mevcut. Amazon’da 22 Dolar’a satın alabilirsiniz.

Benuo Vintage Book

5. Benuo Vintage Book

Son derece sadece ve şık bir cüzdan kılıfı daha. Üstelik dışı tamamen deriden üretilmiş. İçinde her ne kadar sadece bir tane kart bölmesi yer alsa da, stand olarak kullanabilme gibi bir avantajı da var. 22 Dolar’a Amazon’dan almak mümkün.

DODOCase Durables Wallet

6. DODOCase Durables Wallet

Yüksek kaliteli, el yapımı bir cüzdan kılıfı. Üstelik siyah, kahverengi ve mavi gibi renk kombinasyonları da mevcut. 50 Dolar’lık fiyatıyla biraz pahalı dursa da, kesinlikle üst seviye bir iPhone SE cüzdan kılıfı.

Twelve South BookBook

7. Twelve South BookBook

Epey sevimli bir cüzdan kılıfı daha. Telefonunuzu içine koyduğunuzda, eski bir kitap gibi gözüküyor. Ayrıca kitap kurdu tanıdıklarınıza, sevdiklerinize hediye etmek de ideal olacaktır. İçinde de dört kart bölmesi ve bir para kısmı var. Siyah rengi 50 Dolar, kahverengi olanı ise 60 Dolar.

DODOCase Lorna Wallet

8. DODOCase Lorna Wallet

Üç tane kart bölmesi olan, ince tasarımlı bir cüzdan kılıfı daha. Mavi, kırmızı ve kahverengi renk seçenekleriyle 65 Dolar’a satılıyor.

Piel Frama Classic Magnetic

9. Piel Frama Classic Magnetic

Deri üreticisi Piel Frama tarafından yapılan bu cüzdan kılıfı, birkaç ilgi çekici modele sahip. Classic Magnetic ise üç kart bölmesi bulunduruyor. Ayrıca üstünde deri bir tabaka veya Swarovski taşları olması da mümkün. Fiyat aralığı 90 ile 136 Dolar arasında değişiyor.

Piel Frama Wallet

10. Piel Frama Wallet

Kalın ve daha muhafazakar görünüşüyle, bu cüzdan kılıfı kesinlikle eski para cüzdanlarının yerini alacak. Özellikle bayanların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu cüzdanda üç kredi kartı bölmesi, belgeler için bir şeffaf kısım ve el yapımı yüksek kaliteli deri bulunuyor. Frama markası, yine göz dolduruyor anlayacağınız. Fiyatı ise 90 ile 176 Dolar arası değişiyor.

iPhone SE

iPhone SE Özellikleri

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here