Ana SayfaAkıllı TelefoniQOO Neo 5, 66W Flash Charge İle Desteklenecek!

iQOO Neo 5, 66W Flash Charge İle Desteklenecek!

Vivo'nun yeni telefonu iQOO Neo 5'in şarj özellikleri doğrulandı. İşte telefon hakkında bilinen tüm detaylar...

-

İQOO Neo 5‘in 16 Mart’ta tanıtılması bekleniyor. Lansman öncesinde iQOO, telefonun bazı temel özelliklerini kademeli olarak onaylıyor. Bugün şirket Neo 5’in, pil kapasitesini ve hızlı şarj etme özelliklerini de doğruladı.

Poster, iQOO Neo 5’in toplam 4.400mAh pil kapasitesi sunan bir çift 2.200mAh pile sahip olduğunu ortaya koyuyor. Telefon, 66W FlashCharge teknolojisini destekleyecek. Telefonun perakende kutusunda bir şarj cihazı olacağı söyleniyor.

Şirket, 66W hızlı şarj teknolojisinin Neo 5’in pilini 30 dakikada tamamen şarj edebileceğini iddia ediyor. Ve telefon yüzde 50 şarja yalnızca 10 dakikada ulaşıyor. 66W şarj cihazı, dizüstü bilgisayarlar gibi diğer ürünleri hızlı şarj etmek için kullanılabilen USB-PD 45W şarj protokolüyle uyumlu görünüyor.

iQOO

İQOO Neo 5‘in alttan görünümü, bir SIM kart yuvası, bir mikrofon, bir USB-C bağlantı noktası ve bir hoparlör ızgarasına sahip olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca telefonun düz bir ekranla donatıldığını da gösteriyor.

Söylentiler, akıllı telefonun üst orta konuma yerleştirilmiş bir delikli 6,61 inç AMOLED ekrana sahip olduğunu iddia ediyor. Ekranın Full HD + çözünürlüğü ve 120Hz yenileme hızını desteklemesi bekleniyor. Şirket dün, ekranının düşük güç tüketimi ile daha akıcı performans sağlamak için bağımsız bir işlemciye sahip olduğunu da doğruladı.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here