Ana Sayfa Akıllı Telefon İşte Galaxy Note 9 Türkiye Fiyatı

İşte Galaxy Note 9 Türkiye Fiyatı

Galaxy Note 9 tanıtımı öncesinde telefonların fiyatları sızdırıldı. Yeni akıllı telefon modellerinin fiyatları nasıl olacak? Türkiye fiyatlarında dikkat çeken detaylar neler?

-

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy Note 9 için geri sayım başladı. Yeni akıllı telefon saatler sonra tanıtıma çıkacak. Yeni modelin tanıtılmasının hemen ardından ise satışların başlaması bekleniyor. Muhtemelen birkaç hafta içerisinde satışa çıktığını göreceğimiz Galaxy Note 9 akıllı telefonlarının, fiyatının nasıl olacağı ise merak konusu.

Tabii ki şimdiye kadar bazı iddialar gündeme geldi. Özellikle Avrupa fiyatları kısmında birçok tahminin ortaya çıktığını biliyoruz. Merakla beklediğimiz yeni akıllı telefon modellerinin şimdi ise Türkiye satış fiyatları ortaya çıktı.

Galaxy Note 9 MediaMarkt Üzerinden Ön Siparişe Açıldı

Telefonların henüz tanıtımı yapılmadı ancak MediaMarkt yeni model için ön siparişleri açtı. Ön siparişlerin açılmasıyla beraber Galaxy Note 9 akıllı telefonlarının Türkiye fiyatı da ortaya çıkmış oldu. Yeni seri akıllı telefonların ön sipariş fiyatı ise 6499 TL olarak listelenmiş durumda.

Şimdilik sadece 3 farklı renk seçeneğiyle ön siparişlere açıldığı görülen akıllı telefonların, eski seriye göre biraz daha pahalı olduğunu söylemek gerekiyor. Öyle ki bir önceki amiral gemisi Note modeli olan Note 8 akıllı telefonları 4999 TL üzerinden satışa çıkmıştı.

Galaxy Note 9

Üstelik bu rakamlar bir süre sonra geriye çekilmiş ve telefonların satışı 4000 TL gibi seviyelere düşmüştü. Bu modelin ise 1500 TL daha yüksek fiyatla satışa çıkması beklenen bir durumda. Hem dolar kuru hem de telefonların fiyatının belli bir barajı geçmesinin ardından bu rakamların normal olduğunu söylemek gerekiyor.

Hatta ilerleyen dönemlerde Galaxy Note 9 akıllı telefonlarının fiyatının artması da söz konusu olabilir. Şimdilik Gece Siyahı, Lavanta Moru ve Okyanus Mavisi renkleriyle başlayan ön siparişlerin, tanıtım sonrasında değişip değişmeyeceğini göreceğiz. Yeni modeller için tanıtımın hemen sonrasında detayları sitemizden aktarmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here