Abone Ol
Ana Sayfa Teknoloji Haberleri İşte Yeni Galaxy Fit Akıllı Bileklik

İşte Yeni Galaxy Fit Akıllı Bileklik

Yeni Galaxy Fit bilekliği için ilk kanıtı aldık. Yeni bileklik özellikleri için son bilinenler neler?

-

Unpacked 2020 etkinliği için çok çok az bir süre kaldı. Etkinlik 5 Ağustos tarihinde ama Samsung’un bazı teknolojileri için bu süreyi beklemeyeceği söylenmekte. Başta Galaxy Watch 3 akıllı saatleri için böyle bir beklendi var. Şimdi saatlere ek olarak bir de akıllı bileklik geleceği ortaya çıktı. Yeni Galaxy Fit modelinin ilk görseli sızdı.

FCC onayında görüntülenen akıllı bileklik, markanın nasıl bir model tanıtacağı konusunda fikir edinmemizi sağlamış oldu. Bizim de beklentimiz oldukça yüksek.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy Fit İlk Güncellemesini Aldı! Peki Yenilikler Neler?

Yeni Galaxy Fit Neler Sunacak?

FCC onayına göre yeni akıllı bileklik kodu SM-R220 olacak. Yeni kod numarasının önemi büyük çünkü bu kod numarası, daha önce sızmıştı ve bu kod numarasına sahip olacak akıllı bilekliklerin ilk özellikleri paylaşılmıştı.

Buna göre yeni akıllı bilekliğin ilk değişikliği boyut kısmında olacak. Biraz daha geniş bir ekran kullanacak olan akıllı bileklik, 154 mAh değerinde pil kapasitesine sahip olacak. Önceki Galaxy Fit modelinde 120 mAh değerinde bir batarya vardı.

Bu demek ki boyutla beraber batarya kapasitesinde de artış olacak. 34 mAh değerinde bir artış yaşanacak ki bu gerçekten iyi bir değer.

Yeni Galaxy Fit

Batarya dışında ortaya çıkan başak bir özellik yeni akıllı bilekliğin kalp ritim sensörünün yenileneceği. Daha geniş bir alanda, daha büyük sensörlerin kullanılacağı anlaşılan bilekliğin kandaki oksijeni ölçme, tansiyon ölçme, kalp ritmini ölçme gibi artıları bulunacak.

Fiyat konusunda da rekabet edebilecek bir akıllı bileklik gelirse, yeni Galaxy Fit Xiaomi ve Huawei satışlarını düşürebilir. Bu pil kapasitesindeki rakipler belli.

Xiaomi ve Huawei bu alanda çok iyi ve çok fazla satış elde ediyor. Samsung güzel bir rakip olacaktır ama dediğimiz gibi fiyat çok önemli. Yüksek fiyatlı bir bileklik, Xiaomi Mi Band 5 gibi uygun fiyatlı bir bileklikle boy ölçüşemez.

Bizi Youtube'ta takip et!

1 Yorum

  1. Pahalı olacaktır çünkü Samsung Health ile tam uyumlu. Samsung Health, dengeli beslenme, ıstatistik ve metriklerde rakipsiz. Samsung bileklik ve saatler bu nedenle rakiplerinden her zaman daha iyi olacaktır. Bu temeleden hareketle diğer markalarla karşılaştırmak elma ve armut karşılaştırmasına benzer olur. Aslında bunlar Android ve iPhone gibidir. Not: Kullandım hepsini biliyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy M51, 25W Hızlı Şarj ile FCC’de Göründü

Samsung, Galaxy M51 olarak adlandırılan yeni Galaxy M serisi akıllı telefon modelini piyasaya sürmek üzere. Cihaz FCC sertifikasına sahip ve 25W hızlı...

WhatsApp Web Nedir? – WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

WhatsApp'ın kullanıcı sayısı milyarları aştı. Akıllı telefonların en çok kullanılan mesaj uygulaması, Facebook gücünden mi yoksa doğru strateji uygulamasından mı bilinmez ama...

Xiaomi’nin Yeni Telefonu Canlı Canlı Görüntülendi!

Xiaomi, markasının yaklaşan akıllı telefonu Çin'de bir metroda göründüğü için Mi serisi altında yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Bu...

Xiaomi Mi 10 Pro Plus’ın Devasa Bataryası ve 8K Video Kaydı Desteği!

Xiaomi'nin yeni amiral gemisi telefonunun M2007J1SC model numarasına sahip olduğu biliniyor. Bu telefonun Xiaomi Mi 10 serisindeki en güçlü cihaz olduğu söyleniyor.

Xiaomi, Çıkarılabilir Ekranlı Bir Telefon Patenti Aldı!

Xiaomi, birkaç yıl önce popüler bir akıllı telefon konsepti olan modüler tasarımları ortaya çıkarıyor. Bu tasarım fikrini destekleyen yepyeni bir patent bugün...