Ana SayfaOyunJumanji: Video Oyunu Çıktı!

Jumanji: Video Oyunu Çıktı!

Dwayne “The Rock” Johnson'ın da yer aldığı Jumanji filminin oyunu geçtiğimiz günlerde çıktı ! Ölümcül düşmanlarla mücadele ederken, Jumanji Mücevherlerini bulma arayışında gönüllü olan, maceraperest oyuncularını bekleyen Jumanji, nefesleri kesen bir oyun deneyimi sunuyor. Detaylar haberimizde...

-

Her biri kendine özgü yetenekleri ve silahları olan dört karakterden (Dr. Smolder Bravestone, Ruby Roundhouse, Franklin “Mouse” Finbar veya Profesör Shelly Oberon) birini seçebileceğiniz, dahası, bölünmüş ekranın çok oyunculu işlevini kullanarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Jumanji oyunu geçtiğimiz günlerde çıktı. Dört gözle beklenen oyun kısa sürede binlerce kişi tarafından ilgiyle karşılandı.

Oyunu PC, PS4, Switch ve Xbox One‘dan oynayabilirsiniz. Fakat kısa bir süreliğine PS4’te oynamak mümkün değil. Çevrimiçi teknik hatalardan kaynaklı olan soruna, oyun yapımcısı kısa süre içerisinde bir yama ile çözüm bulacak.

Heyecan arayışında olanlar için yeni bir macera sunan oyundan ilk görüntüler sosyal medyada paylaşılmaya devam ediyor. Şuan binlerce kişi ise aynı anda, bilgisayar başında oyunun çıkışını kutluyor.

Filmin fan kitlesi tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Jumanji: Video Oyunları artık PlayStation Store’da dijital olarak mevcut ve fiziksel bir diski de satışa sunulmuş durumda. Maliyeti ise 34,99 Euro.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here