Ana SayfaTeknoloji HaberleriKaave Falı Android Uygulaması

Kaave Falı Android Uygulaması

-

Türk milletinin en çok sevdiği eylemlerden biri kuşkusuz fal baktırmaktır. Özellikle bayanlarımız bu konuda çok heyecanlı olmaktadırlar. Android işletim sisteminde yer alan Kaave Falı Android uygulaması, Kahve falını baktırmak isteyenler için harika bir çalışma!

Kaave Falı Android Uygulaması, yaklaşık 2 senedir Android işletim sistemlerinde yer almaktadır. Şu ana kadar 5 milyona yakın kullanıcı tarafından kullanılan yapım bu sayıyı her geçen gün arttırmayı da başarmaktadır. Peki, Kaave Falı Android Uygulaması ile kahve falınıza nasıl bakabilirsiniz?

Uygulamada yer alan ücretsiz falcıyı seçerek falınızı gönderebilirsiniz. Ortalama 10-30 dakika arasında falınız yorumlanarak size geri gönderilmektedir. Falınızı gönderirken, kahveyi içen kişi ile ilgili bilgileri ve kahvenin fotoğraflarını göndermeniz gerekmektedir. Yorum bu bilgilere ve görüntülere göre gelmektedir.

Eğer, ücretli falcıları seçerseniz hem daha hızlı bir şekilde geri dönüş alır hem de daha doğru yorumlar ile karşılaşabilirsiniz. Ücretli falcılar, hesabınızda yer alan kredi miktarına göre çalışmaktadır. Melek Abla ve Jasmine ücretli falcılar olurken, Falcı Bacı ise ücretsiz falcı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fala inanan, inanmasanız da yorumları dinlemek, okumak isteyen birisi iseniz Kaave Falı tam da size göre bir yapım. Hemen Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirin ve falınızı okumaya başlayın.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here