Türk islam alemi mübarek 3 aylarının neredeyse sonuna yaklaşmış durumda, Ramazan’ın bitmesine sayılı günler kala insanlar Kadir Gecesi yani insanlığın tüm günahlarından arındığı ve tüm yerinde duaların kabul olduğu gece Kadir Gecesinin ne zaman olacağını merak ediyorlar.

Kadir Gecesi’nin ne zaman olduğunu merak ediyorsanız ve bu soruya en net en doğrulur, en güvenli cevabı almak istiyorsanız bu haberimizden sonra Kadir Gecesinin ne zaman olduğunu öğreneceksiniz.

Kuran’ın indirildiği gece olan ve tam tarihi hiçbir zaman bilinmeyen Yüce Allah CC tarafından Ramazan ayının son günlerinde ve son on günü içerisinde çift harfli rakamlarda aranmasını emretmiştir.

Buna rağmen Türk İslam Alemi Kadir Gecesinin 23/07/2014 tarihinde olduğunu açıklamıştır. Yani bu gece insanların günahtan arındığı ve Kuran’ın HZ Muhammed’e gönderildiği gece olarak Müslüman aleminin en değerli gecesi olarak bilinmektedir.

Gün içerisinde sizlere cepkolik.com olarak Kadir Gecesi ile ilgili daha fazla bilgiler vermeyi planlıyoruz, bu gece dualarınızı hem Türk islam alemi için hem Gazze için hem kendiniz ve kendi aileniz için esirgememenizi cepkolik.com olarak bir görev olarak tavsiye ediyoruz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here