Ana SayfaTeknoloji HaberleriKarşınızda sekizgen telefon: Linshof i8

Karşınızda sekizgen telefon: Linshof i8

-

Yüksek performans, ilginç tasarım!

Merkezi Viyana’da yer alan fakat Hamburg’da üretim yapan Linshof firmasından yepyeni bir akıllı telefon geldi. Linshof i8 olarak adlandırılan akıllı telefon Android 5.0 Lollipop işletim sistemini kullanmakta. Oldukça güzel özelliklere ve uygun bir fiyata sahip olan telefonun 5 inç ekranı ve sekizgen tasarıma sahip kasası bulunmakta.

5 inç 1920 x 1080 piksel çözünürlük sunan Super AMOLED ekranının yanı sıra 2.1 Ghz 8 çekirdekli işlemcisine eşlik eden 3 GB RAM cihaz içerisinde yer almakta. 13 MP çözünürlüğe sahip f/1.8 diyaframa arka kamera ve 8 MP çözünürlükte ön kamerası bulunan telefonda 80 GB depolama alanı yer almakta. 3100 mAh bataryasını da bulunduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Linshof i8 (2)

Başlangıçta telefonda Android 5.0 işletim sisteminin bulunduğunu belirtmiştik, telefon resmine baktığınızda Android 5.0’a pek benzemeyebilir çünkü cihazda Linshof tarafından geliştirilen arayüz görünümü olan Linshof UI yer alıyor. Cihazda yer alan özelliklerden bir tanesi de LTE 4G özelliği diyebiliriz. Peki bu özelliklere sahip bir akıllı telefonun fiyatı ne kadar olabilir?

Şahsen ben özelliklerini ilk gördüğümde 800-1000 dolar arasında bir fiyata sahip olacağını düşünmüştüm fakat akıllı telefon için belirlenen fiyat sadece 380 dolar kadar. Linshof i8’in ülkemize giriş yapıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor, gelelim fiyatın neden bu kadar ucuz olduğuna, Linshof tarafından üretilen ilk telefon Linshof i8, yani firma ilk telefonunu piyasaya kazandırmak için uygun fiyat yöntemini seçmiş diyebiliriz. Gelişmeler için takipte kalınız.

Linshof i8 ülkemizde satılsaydı satın almayı düşünür müydünüz? 

Linshof i8 (3)
Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here