Ana Sayfa Akıllı Telefon Katlanabilen Motorola Razr Akıllı Telefonları Geliyor

Katlanabilen Motorola Razr Akıllı Telefonları Geliyor

Katlanabilen Motorola Razr akıllı telefon modeli için önemli detaylar ortaya çıktı. Katlanabilen Motorola Razr nasıl bir tasarımla gelecek? İşte teknik detaylar.

-

Katlanabilir akıllı telefon modelleri için sürekli alternatifler tanıtılmaya devam ediyor. Bu alanda Samsung, Huawei gibi markaların ardı ardına tanıtımlar yaptığını görüyoruz. Yeni akıllı telefonlarını tanıtan markalara son olarak Motorola’nın ekleneceği de ortaya çıkmıştı. Katlanabilen Motorola Razr modeli için yeni detaylarda ortaya çıktı.

Paylaşılan son bilgilere göre Katlanabilen Motorola Razr akıllı telefonları, beklenenden biraz daha farklı bir model olacak. Hatta bu zamana kadar sızan bilgilerin tam tersi yönünde bilgilerin geldiğini de eklemek gerekiyor. Hem çıkış tarihi hem de yeni akıllı telefonların tasarımı için ortaya çıkan detaylardan söz edelim.

Katlanabilen Motorola Razr Bu Yıl Geliyor

Yeni akıllı telefonların ilk olarak tasarım kısmında değişiklikler sunacağını belirtelim. Bu zamana kadar yapılan paylaşımlarda Katlanabilen Motorola Razr akıllı telefonlarının, Samsung’un Galaxy Fold modellerine benzeyeceği düşünülüyordu.

Katlanabilir bir akıllı telefon paneli sunacak olan modelde farklı bir tasarım karşımıza çıkacak. Telefonun ana ekranı bir yana, arkadan öne doğru her iki yandan açılan ikinci ve üçüncü ekranlar da bulunacak. Bu ekranlar açıldığı zaman, geniş bir akıllı telefon ekranı karşımıza çıkacak.

Biraz daha farklı bir tasarıma sahip olacağı görülen yeni akıllı telefon modellerinin, ana ekran kısmında çentik alanı kullanılacak. Ekran kısmında kullanılan bu çentik bölümünün içerisinde ön kameranın ve donanım sistemlerinin yer aldığını göreceğiz. Fakat tam olarak çentik alanı içerisinde nasıl bir teknolojinin bulunacağı ise net değil.

Katlanabilen Motorola Razr

Katlanabilen Motorola Razr akıllı telefonları için tasarım konusunda ortaya çıkan detaylar bu şekilde. Bunun dışında yeni akıllı telefonların ne zaman satışa çıkacağı konusunda da bilgiler var. Yeni akıllı telefonların 2020 yılında tanıtılacağı ve 2020 Şubat ayında tanıtımın gerçekleştirileceği bilgisi verilmişti.

Fakat markaya yakın kaynaklar tarafından gelen bilgilere göre tanıtım yıl bitmeden gerçekleştirilmiş olacak. Telefonların bu yıl içerisinde satışı başlamayacak. Tanıtım yıl bitmeden yapılacak ancak, telefonların satışa çıkması 2020 yılını bulacak. Telefonların sınırlı bir alanda satışa çıkacağı da ek bir bilgi olarak paylaşıldı.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Huawei Watch Fit İncelemesi – Alınır mı?

Huawei, akıllı telefonları bir yana akıllı bileklik ve akıllı saatleriyle de kendisini göstermeye başladı. Marka bu konuda çok kararlı ve yeni ürünler...

Epic Games’in Apple’a Açtığı Dava, Temmuz 2021’de Mahkemeye Çıkabilir!

Apple ve Epic Games, Apple'ın App Store'daki popüler Fortnite oyununun eski haline getirilip getirilmeyeceğini tartışan federal bir mahkemede savaştı. Fakat gelecekte uygulamanın...

Realme 7 Serisi Avrupa’da Tanıtılacak!

Realme, tanıtım etkinliklerine doyamıyor. Nitekim şirket, üç ayrı sosyal medya gönderisinde iki yeni etkinlik duyurdu. Bu etkinliklerden biri ise Realme 7 serisini...

OnePlus Üzdü – OnePlus 8T Pro Satışa Çıkmayacak!

OnePlus, 14 Ekim'de OnePlus 8T amiral gemisi telefonunu piyasaya sürecek. Fakat söylentiler, şirketin bu yıl OnePlus 8T Pro akıllı telefonunu piyasaya sürmeyeceğini...

Apple, iPhone 12 Modellerinin İlk Sevkiyatına Hazırlanıyor!

Apple, yaklaşan iPhone 12 serisi modellerinin lansman tarihini henüz onaylamasa da, raporlar şirketin 13 Ekim'de bu etkinliğe ev sahipliği yapacağını iddia ediyor....