muv-e

Dayanıklı, kullanışlı ve kolaylıkla taşınabilir: MUV-e

Günümüzde, özellikle büyük bir şehirde yaşıyorsanız otomobil gibi bir aracın yanı sıra yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir ulaşım aracı şart diyebiliriz. Sebebine gelecek olursak, 4-5 KM yol için otomobil ile trafiğe girmek, zamandan oldukça kaybetmenize sebep oluyor. Bu ulaşım aracı bir bisiklet yada benzeri bir ürün olabilir, eğer yorulmayı sevmiyorsanız, MUV-e adlı elektrikli scooter, tam size göre diyebiliriz.

Katlanabilir yapısı ile kolaylıkla aracınızda, hatta elinizde taşıyabileceğiniz MUV-e üzerinde 3 adet tekerlek bulunuyor. Bunun yanı sıra cihazı katlamak için orasıyla burasıyla oynayıp dakikalar değil, 3 saniye içerisinde katlanmasını sağlayabiliyorsunuz. MUV-e, farklı versiyonlara, özelliklere sahip olarak piyasaya giriş yapacak. Dolayısıyla içerisinde kullanılan malzemeye göre cihazın ağırlığı 14 kilogram ile 18 kilogram arasında değişiklik gösteriyor.

muv2
Cihazın yapısından biraz bahsedecek olursak, dış yapı olarak karbon fiber ve alüminyum olarak iki farklı modeli bulunuyor. Bunun yanı sıra MUV-e tam şarj ile 30 kilometre kadar yol gidebiliyor ki bu oldukça güzel bir rakam diyebiliriz, özellikle şehir içinde çok kolaylık sağlayacaktır.

MUV-e, 8 Ah ve 16 Ah olarak iki farklı pili üzerinde barındırıyor. Bunun yanı sıra ön kısımda 12.5 inç 2 adet tekerlek, arka kısmında ise 10 inç boyutunda 1 adet tekerlek bulunduran elektrikli scooter’ın maksimum ulaşabildiği hız, saatte 32 km olarak belirtiliyor. MUV-e için belirlenen satış fiyatı 2000 dolar civarında değişiyor. Gelişmeler için takipte kalınız.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here