Ana Sayfa Mobil Uygulamalar KazandıRio Nedir? Ne Kazandırıyor?

KazandıRio Nedir? Ne Kazandırıyor?

KazandıRio uygulamasının hediyeleri ve uygulamanın kullanımı konusunda merak ettikleriniz var mı? Merak ettiğiniz her şey yazımızda.

-

Kolaların ve cipslerin yaptığı kampanyalar yıllardır biliniyor. Bu alanda hizmet veren birçok firma, yıllardır çeşitli kampanyalar ile satışlarını arttırıyor ve yeni ortaklıklar sunuyor. Cips paketlerinden çıkan hediye kuponlar. Kola kapaklarının altından çıkan bedava ürün kampanyaları derken artık bu alanda da yeni nesle uygun adımlar atılmaya başlandı. KazandıRio, kolalar ve cipslerden alıştığımız ürün kampanyalarının yeni dünyaya ayak uydurmuş olan hali.

Her alanda dijital dönüşüm yaşandı da bu alanda yaşanmaz mı? Bu yazımızda dijital dönüşüm örneklerinden biri olarak gösterebileceğimiz KazandıRio uygulamasını anlatacağız. Nedir, nasıl kullanılır ve ne kazandırır gibi bilgileri anlatmaya ve dönüşümü göstermiş olacağız.

İlginizi Çekebilir: Milli Piyango Online Kazı Kazan Oyunları Neler? Nasıl Oynanır?

KazandıRio Nedir?

Dijital dönüşümün bir ürünü olan sistem, bir mobil uygulama üzerinden dönüyor. Yani aslında KazandıRio dediğimiz şey mobil bir uygulama. Huawei AppGallery, Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilir olan uygulama, kampanyaların dijital üzerinden devam etmesini sağlıyor.

Aldığınız cipsler ve aldığınız kolaların üzerindeki şifreyi uygulamaya girerek, çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz. Ne olduğunu az çok açıkladığımıza göre nasıl kullanıldığı konusunda da bilgi verelim.

KazandıRio

Uygulama Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın kullanımı çok zor değil ama bilmenizin yarar sağlayacağı bazı noktalar var. Hem de bu şekilde uygulamayı nasıl kullanacağınızı da öğrenmiş olacaksınız.

Sistemin işleyişi basit. Kampanya kapsamında alacağınız cipsler ve kolalardan bir kod çıkacak. Eskiden tasoya benzer şekilde kuponlar çıkardı. Artık cipslerin iç kısmında şifrelerin yer aldığı bir kupon şeridi ve kola kapaklarının altında da şifreler yer alıyor.

Kampanya kapsamında satılan ürünlerin içerisinde yer alan bu şifreler işinize yarayacak olan şifreler. Uygulamayı indirip yüklüyorsunuz ve sonrasında çıkan bu şifreleri uygulamaya okutuyorsunuz.

Siz şifrenizi okuttuğunuz zaman, uygulama şifre kodunu alıyor ve karşılığında size bir ödül veriyor. Aldığını ödülü anında kullanabileceğiniz gibi bazı ödülleri ise doğrudan alamıyorsunuz.

KazandıRio

KazandıRio Ödüller Neler ve Ödülleri Nasıl Alıyoruz?

Aslında mantık eski sistemden çok farklı değil. Kola kapaklarında yer alan şifreler, kolalardaki açma halkaları, cipslerin içerisinde çıkan şifreler tüm bunlar farklı farklı belirlenmiş olan hediyeler veriyor.

Kimi şifre Okey Plus hediyeleri verirken, kimi şifreler ise günlü olarak internet kazanmanızı sağlıyor. KazandıRio uygulaması üzerinden anında aldığınız hediyeyi görebiliyorsunuz. Hediyeler içerisinde somut ürünler de var. Mesela hediye olan kolalar. Çoğu şifrenin altından kutu kola çıkabiliyor. Bu kolaları almak için ise biraz farklı bir işlem yapmanız lazım.

KazandıRio

En yakın bakkala gideceksiniz. Tabii ki bu bakkalın firmalarla anlaşma yapmış olması lazım. Sonra uygulamayı açacaksınız. Uygulamanın firma versiyonu da bakkalda olacak. Siz uygulamayı açıp, hediyenizin kodunu görüntüleyeceksiniz. Bakkalınızda yer alan uygulamadan o kod okutulacak ve bakkal size ürününüzü verecek.

Firma ile anlaşan bakkalın kendi uygulaması da aynı zamanda bir stok programı olarak hareket ediyor. Bu uygulama üzerinden ne kadar hediye verilmiş ve hangi ürünler verilmiş net bir şekilde görüntülenebiliyor.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta bakkalların anlaşma yapmış olması ve bakkalın da aynı uygulamayı indirmiş olması. Aksi taktirde sizin elinizde olan, daha doğrusu uygulamanızda olan kodun okutulması mümkün olmayacaktır. Bu şekilde ürününüzü alamayacaksınız. Zaten internet hediyesi gibi dijital ürünler için böyle bir zorunluluk olmadığını ekleyelim.

KazandıRio Çıtır Paralar Nasıl Alınır?

Uygulama hakkında en çok merak edilen ve en çok sorulan soru çıtır paralar. Çıtır para, cipslerin şeritlerinden çıkan şifrelere karşılık olarak veriliyor. Şifreyi girdiğiniz zaman eğer çıtır para kazanırsanız, uygulama üzerinden bunu görebiliyorsunuz.

50 krş, 1 TL, 2.5 TL gibi çıtır para ödülleri veriliyor. Bu ödüller bir kumbarada birikir gibi birikiyor. İstediğiniz zaman yine bakkallara koşup, kazandığınız çıtır paraları harcayabiliyorsunuz. Kazanılan çıtır para tabii ki size para olarak geri verilmiyor. Bunun karşılığında bir harcama yapılması gerekiyor.

Fakat bir yandan da aynı noktaya geldiğimizi söyleyelim. Eğer bakkalınızın anlaşması varsa, çıtır paraları kullanabiliyorsunuz. Ayrıca çıtır paraları kullanmak için de yine bakkalın akıllı telefonunda da firma versiyonunun yüklü olması gerekiyor. KazandıRio ayrıcalıklarından bu şekilde faydalanılabiliyor.

Yine uygulama hakkında merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz farklı noktalar olursa, yorumlarınızı da yazabilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

En İyi Elektrikli Scooterlar 2020

Bir elektrikli scooter sürerken, yağmur yağarken veya karlı zamanda dolaşmak çok daha eğlencelidir, bu yüzden Segway, Xiaomi, Micro ve diğer scooter üreticilerinin...

Samsung 55RU7300 İncelemesi

Samsung 55RU7300 akıllı TV, Samsung'un fiyat performans ürünleri arasında yer alan bir televizyon modeli. Günümüz akıllı TV fiyatları düşünülecek olursa, özelliklerine göre...

Hi-LEVEL 43HL670 İncelemesi

Televizyon alacaksınız ama bunun çok pahalı, son model bir cihaz olmasını istemiyorsunuz. Bir yandan yeni teknolojileri az çok destekleyecek bir yandan da...

Apple Watch SE Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Apple bügün yeni nesil Apple Watch 6 serisinin yanı sıra daha uygun fiyatlı Watch SE'yi de tanıttı. Watch SE, Watch 5 serisi...

Apple, Yarın iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’ü Piyasaya Sürecek!

Apple, iOS 14 güncellemesini yarın 16 Eylül'de yani yarın, iPhone 6s ve üzeri sürümler için yayınlayacak. Bunun yanı sıra Apple, diğer işletim...