Kilit Ekranları

iOS işletim sistemine sahip cihazınızın kilit ekranının standartlığı canınızı mı sıktı? Yeni bir arayüz mü arıyorsunuz. Kilit Ekranları iOS uygulaması bu konuda size büyük bir imkan tanıyor. Hem de tamamen ücretsiz bir şekilde. App store üzerinden yayınlanan Kilit Ekranları iOS Uygulaması ile kilit ekranınızı şekillendirmeye hazır mısınız?

Kilit ekranına HD kalitede görüntüler yerleştirebileceğiniz Kilit Ekranları iOS Uygulaması, sadece bu işlev ile hizmetini sürdürmüyor. Bunun yanında, çerçevelendirme sistemi ile görüntünüzü çerçeve içine alıp daha modern bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Uygulama tarafından oluşturulmuş ekran kilidi takvimlerinden söz edelim biraz da. Örneğin, bir elmanın içine yerleştirilen takvim ile ekran kilidiniz daha göze hoş bir hal alıyor. Standart kare takvimler yerine böyle seçenekler kullanmanız sizin için daha olumlu olacaktır.

Kilit Ekranları iOS Uygulaması
Kilit Ekranları iOS Uygulaması

Sadece takvim eklemek ile de iş bitmiyor. Bunun dışında pil göstergesinin belirgin şekilde olduğu temalar da bulunmaktadır. Örneğin, yeşil bir boya arka planında, boya kutusu ile pil göstergesi karıştırılarak hoş bir görünüm elde edilmiş. Bunun dışında pek çok alternatif özellik de uygulamada yer alıyor.

Kilit Ekranları iOS Uygulamasını ücretsiz olarak App Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamanın App Store linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayın. Ardından uygulamayı cihazınıza yükleyin ve ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayın.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here