Ana SayfaTeknoloji HaberleriKing of Thieves iOS Oyunu

King of Thieves iOS Oyunu

-

Özellikle Skyrim tarzı oyunlar ile birlikte, hırsızlık türevi oyunların ön plana çıkmaya başladığını görüyoruz. King of Thieves de, iOS platformunda yayınlanan bir hırsızlık oyunudur. Temel mantığı hırsızlık olan bu oyunun birçok ekstra özelliği de bulunmaktadır.

Zeptolab firması tarafından ücretsiz olarak sunulan oyun 82,5 mb’lık bir boyuta sahiptir. Oyunda yapmanız gereken şey, tuzakları atlatmak ve altınları çalmaktadır. Bunu yaparken, sizi görmemesi gereken kişilerden de saklanmaya çalışmalısınız.

king of thieves 2

Oyun, çok oyunculu bir şekilde hazırlanmış. Kendinize ait bir altın zindanınız var ve bu altın zindanında altınlarınızı saklıyorsunuz. Aynı şekilde, diğer King of Thieves oyuncularının da bu şekilde bir zindanı bulunuyor. Amacınız, bu zindana girerek, onlar fark etmeden, onların altınlarını çalmak.

Aynı şekilde, onların da sizin altınlarınızı çalabileceğini unutmamak gerekiyor. Bu yüzden, savunmasını düzenleyeceğiniz zindanın olabildiğince zor ulaşılabilir bir halde olması için çaba sarf etmeniz gerekiyor.

king of thieves 1

King of Thieves iOS Oyunu‘nun bir diğer özelliği ise kıyafet sistemi. Kendi zevkinize göre kıyafetlerinizi hazırlayabilir, değişik bir imaj oluşturabilirsiniz. Bu sayede sadece hırsızlığa değil, giyim kuşama da önem vermek durumunda kalabilirsiniz. Hırsızlık ve diğer işlemleri en iyi şekilde yaparak, dünyanın en büyük hırsızı haline gelmeye çalışıyorsunuz. Bu da oyunu eğlenceli kılan bir diğer önemli faktör oluyor tabiki. Oyuna, App Store üzerinden ulaşabilir, keyifle oynayabilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here