Kobe Bryant Teknolojiye Yatırım Yapıyor!

Basketbol dünyasının en ünlü ve başarılı isimlerinden olan Kobe Bryant bu kez yapacağı yatırım ile gündemde. Detaylar haberimizde.

NBA kariyeri boyunca büyük başarılara imza atan ve adını spor tarihine kazıyan Kobe Bryant, bu kez farklı bir konu ile gündemde.

Basketbol dünyasının ünlü isimlerinden olan Bryant, açıklanan bilgilere göre milyonlarca dolarlık yeni bir yatırım fonu hazırladı.

Üstelik daha önce projeleri ile başarıya ulaşmış olan girişimci Jeff Stibel de işe dahil. Ortak bir çalışma yapan ikili, tam 100 milyon dolar değerinde bir yatırım fonu kurduklarını açıkladılar.

Kobe Bryant Teknolojiye Yatırım Yapıyor!

Konuyla ilgili açıklama yapmayı unutmayan eski basketbolcu, çıktığı maçların çoğunu kazanmasına rağmen bu başarıların gelip geçici olduğunu söyledi. Bunun yerine daha kalıcı bir şeyler yapmak istediğini de söyleyen Bryant, Jeff Stibel ile bir araya gelerek 100 milyon dolar değerinde bir yatırım fonu oluşturduklarını söyledi. Ana konuysa daha çok veri şirketleri olacak. Yeni ve potansiyeli yüksek projelere katkı sağlanması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here