Ana SayfaTeknoloji HaberleriKod Yazmaya Meraklı Olanlar İçin Geliştirilmiş Müthiş Oyun: Hacked

Kod Yazmaya Meraklı Olanlar İçin Geliştirilmiş Müthiş Oyun: Hacked

-

Eğer kod yazmaya merakınız var ise veya daha önceden hep kod yazmak isteyip de bir türlü yazmaya fırsatınız olmadıysa artık bu oyun sayesinde hep oyun oynamış hemde karışık soruları çözüm kod yazmanızı da geliştireceksiniz…

Kod yazmak çok zor diyebiliriz, çok da sıkıcı bir iş, yeri gelir çok da eğlenceli olur, zaman gelir havalı olur. Kod yazmak herkesin işi değil saatlerce oturup bir ekran karşısında kod yazmak çok zor bir meslektir. Ancak size hava katar ve son zamanların en popüler mesleği olduğunu da söyleyebiliriz. Kod yazmak bir hevesle başlar ama herkes başarılı olamaz.

Genelde üniversitede bu bölümü okumuyorsanız genelde hep böyle başlar bir hobi olarak bu işe girersiniz bir bakmışsınız sizden iyisi size göre yok. Kod yazmak da en önemli faktör bakın faktörler demiyorum faktör yani tek bir önemli etken var sizi bu yolda yürütebilecek oda sabır. Sabırlı olmanız gerekmekte eğer sabrınız yoksa hiç başlamayın kendinizi de üzmeyin. Çünkü Kod yazmak kod yazmayı öğrenmek 1 saat, 1 gün, 1 ay, 1 yıl değil ömür ister. Öğrenirsiniz ama tamamen başarılı olmak her gün öğrenmek ister.

Bu uygulamada ise kod yazmakla ilgili basit pratik problemler getirir karşınıza yardımcı olarakda çözmenizi ister. Games modunda da basit oyun kodlamanızı gerektirir.

Ancak şuan sadece Android telefonlar için bulunmakta ilerleyen zamanlarda iOS’a da geleceği düşünülüyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here