Lava Magnum X604 Bugün satışa başlıyor

Lava, her ne kadar bilinmeyen markalardan birisi olsa da pazarda hızlı bir şekilde yükseliş sağlayan markalardan birisi. Hindistan merkezli akıllı telefon üretici markası olan Lava, bu sefer ilk phabletini duyurdu. İlk Phapleti olacak olan Magnum X604 cihazı 6-inç ekran IPS HD görüntü ve Android 4.4.2 KitKat özelliği ile birlikte gelecek.

Magnum X604 cihazı 1.2 çift çekirdekli işlemcisi ve 1 GB RAM belleği ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca 8 GB’lık da dahili depolama alanı mevcut bunun yanı sıra phablet elbette MicroSD desteğini sunuyor. 8 MP arka kameraya sahip olan cihaz flash aydınlatma ve 2 MP ön kameraya sahip. Çift sim kart özelliği sunan phablet kullanıcıları için Wi-Fi, Bluetooth, GPRS ve 3G desteği sunuyor.

Biraz da tasarım özelliklerine değinecek olursak eğer Magnum X604 cihazı 8.9mm ve 207 gram ağırlığında bir cihaz. Ayrıca ne kadar yeterli olacaktır bilinmez fakar 2,800mAh batarya kapasitesi mevcut. Bugün satışa girecek olacak Magnum X604 Hindistan da INR 11,999 yani yaklaşık olarak $200 civarı bir satış bedeli ile görücüye çıkacak.

lava1 lava2

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.