lego

Çocukların küçük yaşlarda en sevdiği oyuncaklar arasında yer alan Lego, yaptığı Lego terlik kampanyası ile birlikte gönüllerde yeniden taht kurdu.

Farklı yapısı ile her zaman oyuncaklar arasında özel bir yere sahip olan Lego ile yapılabilecekler arasında sınır bulunmazken Lego oyuncaklarının paketi ile birlikte artık terlik de hediye edilmeye başlandı.

Konuyla ilgili resmi açıklamalarda hediye terliğin 1.500 adet üretildiği ve bu nedenle sınırlı sayıda olacağı belirtilirken hediyeye gösterilecek ilgi ile birlikte bu sayının artması da beklenenler arasında. Terliğin ilginç bir özelliği ise özellikle Lego parçalarının üzerine basılması sonrasında parçaların kırılmasının önlenmesi. Bu bakımdan özel malzemeler ile üretilen terliğin Legoların üzerine basılması halinde dahi Legolara zarar verme ihtimali bulunmuyor. Ayrıca Lego parçalarının ayağa batması da bu sayede önlenebiliyor.

Hediyelerin görücüye çıkmasının ardından yoğun bir ilgi gördüğü öğrenilirken sosyal medyada da farklı bir tasarımı olan terlikler ilgi çekti. Terliğin şu an hangi ülkelerde hediye olarak verileceği ise belli değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here